FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

BBQ Chicken

BBQ Chicken Kore mutfağından dünyaya yayılan bir lezzetleri sunan bir restoran zinciri. 2009’dan itibaren Türkiye’de de hizmet vermeye başlayan BBQ Chicken restoranlarında Kore usulü pişirilen tavuklar, özgün ve leziz soslarla, saf zeytinyağı ile hazırlanarak sunulmakta.

1995 yılında Güney Kore’de kurulan BBQ Chicken 4 yılda 1000 şubeye ulaşmış ve 1999 yılında Güney Kore’de büyüyen restoranlar içinde en hızlı büyüyen restoran zinciri olarak yerini almıştır. ABD, Çin Halk Cumhuriyeti, Avusturalya, Yeni Zelanda, Moğolistan, İspanya, Vietnam ve Türkiye olmak üzere tüm dünyada restaurant zinciriyle faaliyet göstermektedir.

BBQ Gıda Sanayi ve Ticaret Ltd. Şirketi Nisan 2009’da Sn. Mehmet Üçeş tarafından Türkiye’de kurulmuştur. Best Of the Best Ouality Chicken (en iyinin de en kalitelisi tavuk) sloganıyla sağlam temellerle ilerleyen BBQ Chicken, ilk restaurantını Beyoğlu İstiklal caddesinde, 2. şubesini Kemerburgaz/Göktürk’de, 3 şubesini Ataşehir’de açmıştır. Son olarak Kozyatağı şubesini açan BBQ Chicken Türkiye’de de hızlı bir şekilde büyümeyi hedeflemektedir.

Zeytinyağından gelen sağlık ve lezzet

BBQ’da tavuk %100 zeytinyağında pişer. Sağlık ve lezzet birlikte sunulur. BBQ Chicken tavuk menülerinde kullanılan 200 adet üzerinde bileşenden oluşan ve BBQ Chicken’a emsalsiz lezzet katan sosların tümünün üretimi BBQ tarafından gerçekleştirilir. Rakiplerinden farklı olarak tavuğu çok özel soslar eşliğinde zeytinyağında pişirip, siz değerli müşterilerine sunarak, bu eşşiz lezzeti sizlerinde tatmasını öneriyorlar.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!