Kafe ve Bistrolar

T-Square

Beyoğlu’nun hem içinde olup, hem de gittiğiniz bir mekanda sanki çok uzaklardaymışsınız gibi hissetmek ister misiniz? Eğer Beyoğlu çevresinde değişik bir mekan arıyorsanız, Sıraselviler’deki T-Square’e uğrayabilirsiniz. Mönüdeki en büyük pay pizzalara ait. Beyoğlu’da ince hamurlu pizza bulmak zor olduğu için bunu dikkate alan T-Square, İtalyan usulü pizzalarını müşterilerine sunuyor. Pizzaların dışında İtalyan mutfağına ait makarnalar da bulunuyor. Ayrıca Uzakdoğu mutfağından örnekler de yer alıyor.

Temel olarak Amerikan mutfağının özel yemeklerine yer veren T-Square’in en sevilen lezzetleri arasında; kebap, surprise ve müşterilerin arkadaşlarını özellikle bunun için mekana getirdikleri ‘chocolate bomb’ tatlısı yer alıyor.

Öğlen daha kolay hazırlanan ve çalışanlara pratik yemekler sunan mönü % 20 indirimli olarak sunuluyor. Akşam mönüsünde ise tüm mutfaklardan örneklerle değişik yemekler bulunuyor. Mönüde; başlangıçlar, vejetaryen yemekleri, aperitifler, salatalar, makarnalar, pizzalar, ana yemekler ve tatlılar yer alıyor. Tüm yemeklerin porsiyonları doyurucu olma özellikleri ile iddialı.

Dekorasyon

Eski dekorasyonuna göre daha renkli ve enerjik bir hava yaratılan restoranın iki ortağı mimar Serhan Gökhan ve Bora Mutlu. Mekanın tüm dekorasyonu bu iki mimar tarafından yapılmış. Restoran, bulunduğu 1912 tarihli binanın tarihsel dokusunu yansıtan Barok tavan süslemeleri, renkli yastıkları, rahat divanları ve tül perdelerle hareketlendirilmiş duvarlarıyla dikkat çekiyor. Önceki dekorasyonuna göre masadan sandalyeye, yer kaplamasından duvar rengine kadar her şey değişmiş. Ortama enerjik bir hava getirmek amacıyla restoranda pembe rengi dikkat çekiyor.

Müzik ve eğlence

Kendi müşterilerine özel partiler düzenleyen restoranda, Dj Tankut soft parçalarıyla akşam yemeklerine eşlik ediyor ve keyifli saatler yaşatıyor.

(Tanıtım yazısı www.kadinhayat.com sitesinden alınmıştır)