FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Liman Kahvesi

1 Ocak 2000 tarihinde Kadıköy Kadife Sokak’ta açılan Liman Kahvesi üç katlı bir mekan. İçi bir gemiye benzeyen mekanın dört bir köşesi orjinal gemi aksesuarları kullanılarak dekore edildi. Mekanın barı da bir tekne şeklinde. Tüm alkollü ve alkolsüz içeceklerin yanısıra, kapsamlı bir mutfağa da sahip. Rokfor soslu bonfile ve Reis Burger en çok sevilen çeşitler. Kahvaltı menüsünün yanısıra her saatte demleme çay, tiramisu ve cheesecake bulabilirsiniz. Dart, scarable, satranç, tabu, çin daması vs. gibi oyunları ücretsiz oynayabilir, mekanın fikir defterine düşünce ve önerilerinizi yazabilirsiniz.

Çoğunlukla 20-40 yaş arası müşterilere hitaben Liman Kahvesi’nin yazın üstü açılabilen bir kış bahçesi de var. Liman Kahvesi’nde bröveli dalgıçlara, guide kart, lale kart sahiplerine ve sinema, tiyatro, konser festival biletleriyle gelenlere tüm ürünlerde %10 indirim uygulanmaktadır.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!