Kafe ve Bistrolar

Kırıntı Nişantaşı

Kırıntı, Nişantaşı, Bebek, Moda ve Bağdat Caddesinde şubeleri bulunan keyifli mekan. Şişli Abdi İpekçi Caddesine 2000 yılından beri taptaze bir soluk ve canlılık getiren, eşsiz tadlarıyla İstanbul’un vazgeçilmez mekanı olan Kırıntı‘nın Nişantaşı’nın uğrak mekanlarından biri konumunda.

Kırıntı Nişantaşı, iki ayrı kattan oluşan ve 150 kişiyi birden ağırlayabilen geniş bir kullanım alanına sahip. Yaklaşık 40 kişilik sigara içilmeyen bir bölümü bulunuyor. Mekanın en alt katı ise mutfak ve depoya ayrılmış. Kırıntı Nişantaşı, 09.00-01.00 saatleri arası açık. Kafede genel olarak sabah kahvaltısı, öğle yemeği, akşam üstü çayı ve akşam yemeği servisleri yapılıyor. Hafta içi öğle saatlerinde yaşanan yoğunluk hafta sonları özellikle Pazar günleri kahvaltı saatlerinden itibaren başlıyor. Kafenin semtin yaşayışına eşlik eden yoğunluk saatleri ile birlikte belirginleşmiş bir müşteri profili bulunuyor. Hafta içi öğle saatlerinde genellikle civarda çalışan ve yaşayan insanların uğrak yeri olan Kırıntı, öğle sonrası saatlerinde gezmeye çıkanları ve alışveriş molası verenleri ağırlıyor.

Akşam üstüne kadar gençlerin ve öğrencilerin de katıldığı ziyaretçiler, akşam yemeği saatlerine gelindiğinde en karma haline ulaşıyor. Nişantaşı Kırıntı; sıcak ortamı, zengin mönüsü ve profesyonel servisiyle yıllar içinde müdavimlik alışkanlığı da yaratmayı başarmış.

Comments are closed.