FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Kaktüs

Cihangir’in keyifli mekanlarından Kaktüs‘ün geçmişi uzun yıllara dayanıyor. Kaktüs 1993’de Beyoğlu’nda ve sonunda Şubat 2008’de Kaktüs Cihangir’de açıldı. Açılış hazırlıkları sırasında sürekli uğrayan ve inşaatı denetleyen siyah kedi duvardaki resme ilham verdi. Bu arada ziyarete gelen kediler de sevdiğimiz sanatçıların isimlerini aldılar: Neriman Köksal, Tarık Akan, Sevda Ferdağ, Filiz Akın, Türkan Şoray vs.

Öncelikle Kaktüs‘te istediğiniz kadar oturabilirsiniz ve sizi kimse rahatsız etmez. Tüm dostlarınızla karşılaşabileceğiniz bu sıcacık mekanda kışın ısıtılan kaldırım bahçeleri vardır. Cihangir Kaktüs ‘te özel geceler düzenleme imkanı da mevcut.

Aynı zamanda Kaktüs mutfağı, temizlikte ve taze ürün kullanmakta iddialıdır. Tüm pasta ve hamur işleri mekanın mutfağında yapılmaktadır. Dondurmaları ise Sakız Adalı Usta hiç katkı maddesi kullanmadan üretmektedir.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!