FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Le Chic

Le Chic 15 yılı aşkın süredir yemek atölyesi, yemek kursu, catering ve davet organizasyonları konularında yetkin hizmet veren bir işletme. Her özel anı kendine özgü bir güzellikte yaşamak mümkün mü diye sorarsanız, bu amaç uğruna 1995’ten itibaren pek çok ilke imza atan Le Chic size bu hissi yaşatmaya kefil oluyor. Hep yenilenen, hep kendine özgü olan ve hep sizin karakterinizi taşıyan işlerin peşinde oldular.

Le Chic ekibi, profesyonel düşüncelerini amatör duygularıyla süsleyen, eğitiminin teknik yönlerini, geniş bir zevk duygusuyla birleştiren Le Chic Catering & Le Chic Davet organizasyonu olmak üzere iki birimden oluşuyor. Yemek kursunun işletmesi Beslenme Uzmanı Serpil Babaoğlu’na ait. Ekibin başında yer alan Sevda Sunaç. Londra’da Otel yönetimi ve Turizm İşletmeciliği dalındaki eğitiminden sonra yine Londra’da Catering ve Davet organizasyon firmalarından stajını tamamlamış, aldığı bu eğitimin büyüsü içinde kendi ülkesine döndükten sonra İstanbul Swissotel Yiyecek İçecek Bölümü Banquet Satış Bölümünde 5 yıl görev almış. Birgün bütün bu birikimleri kendi imzasını taşıyacak davetler ve organizasyonlar haline getirmek için ekip oluşturarak kendi şirketini kurmuş. O günden beri sizlerin özel günlerini daha da özel kılmak, hiçbir eksik ya da aksama olmadan bu günleri hazırlamanızı sağlamak için çalışıyor.

Emeklerinin karşılığını sık sık tekrarlanan teşekkür mesajları ve basında yer alan özgü dolu haberleri aldığına inanan bu ekip, sizlerin de özel günlerini unutulmaz kılmak için hizmetinizde!

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!