FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

9/8 Ala Turca

İzmir’de müzik ve dans dolu keyifli bir gece yaşamak isteyenler için ideal bir eğlence durağı olan Club 9/8 Ala Turca, Türk ve dünya mutfaklarından seçkin lezzetleriyle de ilgi çekiyor. Alsancak’ta Arkas Holding karşısındaki mekanında hizmet veren Club 9/8 Ala Turca, akşam 20.00’dan gece 24.00’a kadar restoran olarak müşterilerini ağırlarken, geç saatlere kadar da club hizmeti veriyor. Gece boyunca belli aralıklarla sahne alan dansçılar, farklı kostümlerle eğlence tutkunlarına görsel ziyafet sunuyor.

Sabah 05:00’e kadar club düzeninde eğlencenin hız kesmeden devam ettiği, Cabaret Show’ların gece boyunca devam ettiği, İzmir’de eğlenceye değişik konsept ve eğlence anlayışı ile yeni bir soluk getiren Club Ala Turca, eğlenceyi hissetmek isteyenleri bekliyor.

Club 9/8 Ala Turca, çarşamba, cuma ve cumartesi günleri, akşam 20:00 ile sabah 05:00 saatleri arasında hizmet veriyor.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!