Bir kutlama içinde geçmesi gereken Sevgililer Günü için Sevgililer Günü tarifleri vermesek tabii ki de olmazdı. Bu kutlama için en uygun yiyecekler de tabii ki pastalar.

Sevgiliniz için hazırlayacağınız, ona sunarken aşkınızı tekrar tekrar yaşayacağınız o güzel pasta tariflerini sizlere sunmak bizim için bir mutluluk. Ee, nasıl olsa aşk her zaman kazanır değil mi? 🙂

Çilekli Aşk Pastası Tarifi

Cilekli Ask Pastasi

Sevgilinizi daha da mutlu etmek, ona aşkınızı bir de pasta ile anlatmak istiyorsanız bu tarif tam size göre. Hele bir de kalp şeklinde kek kalıplarınız varsa bu aşka kimse engel olamaz.

Çilekli aşk pastası tarifi için tıklayın.

Beyaz Çikolatalı Pasta Tarifi

Beyaz Cikolatali Pasta

Aşk bazen de bembeyazdır. Mutluluğu, umudu ve geleceği sembolize eder. Bu nedenle beyaz çikolatalı pasta, Sevgililer Günü tarifleri içinde oldukça önemli bir yere sahiptir. Beyaz çikolatanın damakta bıraktığı mutluluğu yaşayın.

Beyaz çikolatalı pasta tarifi için tıklayın.

Muzlu Alman Pastası Tarifi

Muzlu Alman Pastasi

Aşkı Almanlardan öğrenecek değiliz ya diyebilirsiniz ancak onlardan öğreneceğimiz enfes bir tarif var. Muzlu Alman pastası tarifi, tam da dilediğiniz kıvamda olacak, sevgilinizi mutluluktan mutluluğa koşturacak. Her mevsim enfes bir şekilde yenilen muz bu kez Alman pastası ile buluşacak.

Muzlu Alman pastası tarifi için tıklayın.

Dondurmalı Mini Pasta Tarifi

Dondurmali Mini Pasta

Dondurmanın ve aşkın mevsimi olmaz demiş ünlü düşünür, yazar, şair Gurmerehberi 🙂 Bu nedenle onu dinlemekte yarar var. Her mevsim güzel bir yiyecek, dondurma ve her mevsim güzel bir duygu aşk. Kulağa şiir gibi geliyor değil mi?

Dondurmalı mini pasta tarifi için tıklayın.

Karaorman Pastası Tarifi

Karaorman Pastasi Tarifi

Egzotik tatları seven, kendisini adeta Lost adasında hayal eden çiftler için birebir. Karaorman meyveleriyle hazırlanan, aşka biraz da adrenalin katmak gerek diyen bir pastadan bahsediyoruz. Malzemeleri şimdiden edinmeye başlıyoruz, Sevgililer Günü tarifleri içerisinde kendisini görmekten mutluluk duyduğumuzu belirtiyoruz.

Karaorman pastası tarifi için tıklayın.

Dondurmalı Cassata Tarifi

Cassata

İlk bakışta size “Ne alaka?” şimdi diye düşündürebilir ancak listeyi bitirirken buradaki tüm pastaları tek seferde geri planda bırakabilecek bir pasta varsa o da dondurmalı cassata demek gerekir. Dondurmalı cassata, İtalyan mutfağının en nadide armağanlarından bir tanesidir. Bu nedenle sevginizi göstermek isterseniz bu nadide parçayı unutmayın derin.

Dondurmalı cassata tarifi için tıklayın.

Leave a Reply