Porland, yılbaşına özel koleksiyonları ile sofralara renk katıyor. Kırmızının enerjisi ile sofralara uğur getiren koleksiyonlar, sizi ve sevdiklerinizi mutlu bir yıla davet ediyor.

Porland, yılbaşına özel koleksiyonlarıyla sofralarda fark yaratmaya devam ediyor. Yılbaşı döneminin simgesi olan Kokina çiçeklerinden esinlenerek hazırlanan ve kırmızı puantiyelerle kombine edilen koleksiyon sofraları süslerken, Kuzey Avrupa’nın geleneksel desenlerinden yola çıkarak hazırlanan Nordica Koleksiyonu ise sizlere yılbaşının heyecanını ve coşkusunu yaşatıyor.

Kırmızı rengin enerjisi ile sofralara uğur getiren koleksiyonlar, yeni yılda sizi ve sevdiklerinizi mutlu bir yıla davet ediyor. Kokina çiçeklerinin yanı sıra kırmızı puantiyelerle süslenen koleksiyon, Porland’ın düz kırmızı renkli ürünleriyle de kombine edilerek kahvaltı ve çay saatlerinize renk katıyor. Nordica Koleksiyonu ise Kuzey Avrupa’nın geleneksel desenlerinden yola çıkarak kanaviçenin samimiyetini sofralara taşıyor. Koleksiyon; kalp formlu tabağı, kasesi, kahvaltı tabağı, kupası, havlusu, kurulama bezi ve tepsinin yanı sıra Porland’ın düz kırmızı renkli ürünleriyle de rahatlıkla kombine edilebiliyor.

Yeni yılın heyecanını sofralarınıza taşıyan Porland, eşsiz ürünleri ile sizi, hediyelik ürünleriyle de sevdiklerinizi mutlu etmeye yetecek.

www.porland.com.tr

Leave a Reply