20. yüzyılın en önemli ressamlarından Pablo Picasso’nun imzasını taşıyan bir tabakta yemeğinizi sunmak ya da etkileyici eserlerinden izler taşıyan bir fincanda kahve içmek ister miydiniz? Picasso’nun imzasının ve eserlerindeki unutulmaz desenlerin yer aldığı çay setleri, yemek takımları ve kupalar tabakcanak.com’da satışa sunuluyor. Tabakcanak.com sayesinde resmin estetiği, lezzetin keyfiyle birleşiyor.

Pablo Picasso’nun etkileyici eserleri artık porselen mutfak ürünlerinin üzerinde! 20. yüzyılın en üretken sanatçılarından Pablo Picasso’nun imzasını taşıyan yemek takımları, çay setleri ve kupalar, sunumlarınıza özel bir anlam katacak. Picasso lisanslı, birinci sınıf porselen yemek takımları, fincanlar ve kupalar tabakcanak.com’da satışa sunuluyor. Picasso imzalı mutfak ürünleriyle sofralara resmin etkileyici izleri yansıyor.

Tabakcanak.com’da Picasso serisinden birçok özel ürün yer alıyor. Picasso fincan takımları siyah-beyaz uyumu ve etkileyici desenleriyle kahve sunumlarına farklı bir değer katıyor. 30,37 TL fiyatıyla satışa sunulan Picasso 2 Parça Fincan Seti ise Picasso’nun unutulmaz çizgileri ve benzersiz renk seçimleriyle özel bir tasarım oluşturuyor. Picasso serisinde yer alan 20 parça yemek seti ise tabakcanak.com’da 397,09 TL fiyatıyla satışa sunuluyor.

Kaynak: Food in Life Gastronomi Yayınları

Leave a Reply