Bosch ProfiKubixxBosch Ev Aletleri, dünyanın ilk ve tek küp küp doğrayabilen ProfiKubixx Kompakt Mutfak Robotu’nu piyasaya sundu.

“Yaşam için teknoloji” sloganıyla sadece bugünkü değil, gelecekteki yaşamımızı da iyileştiren teknolojiler sunan ve hayatı kolaylaştıran Bosch Ev Aletleri, dünyanın ilk ve tek küp küp doğrayabilen ProfiKubixx Kompakt Mutfak Robotu’nu piyasaya sundu. Haşlanmış yumurta, patates, havuç, kabak, domates, kaşar peyniri gibi birçok yiyeceği eşit ve pürüzsüz küplere ayırabilen ProfiKubixx MCM5529 Kompakt Mutfak Robotu, mutfaklarda devrim yaratan özelliği ile ev hanımlarının en büyük yardımcısı olacak.

Mutfak robotlarının sağladığı konfor ve kolaylık artık tüm kadınlar için vazgeçilmez bir detay haline geldi. Kadınların mutfaktaki en büyük yardımcısı olan mutfak robotları, ihtiyaca göre yiyecekleri doğruyor, dilimliyor veya rendeliyor. Katı meyve ve narenciye sıkacağı aksesuarları ile taze meyve suyu sıkılmasını, yoğurma kapları ile de hamur işlerini hazırlarken tüm malzemenin basitçe karıştırılabilmesini sağlayan mutfak robotlarının püre yapma özelliği de ev hanımları için mutfakları hobi alanlarına dönüştürüyor.

Kadınları mutfakta en çok zorlayan işlemlerin başında ise sebze, meyve veya diğer yiyecekleri küp küp doğramak geliyor. Çünkü soğan, domates, patates, havuç veya kabakları ya da kaşar peyniri veya haşlanmış yumurtaları küp küp doğramayı gerektirmeyen yemek tarifi neredeyse yok. Kadınların mutfakta yaşadığı bu zorluğun dünyadaki ilk ve tek çözümünü ise Bosch Ev Aletleri sunuyor. Doğrama, çırpma, parçalama, dilimleme, rendeleme gibi her ihtiyacı karşılayan yeni ProfiKubixx MCM5529 Kompakt Mutfak Robotu, yiyecekleri küp küp doğrama özelliği ile de mutfaklarda devrim yaratıyor.

Diğer mutfak robotlarından farklı olarak, kadınların birçok tarifi kusursuz şekilde hazırlayabileceği eşsiz bir küp kesme aparatına sahip olan yeni Bosch ProfiKubixx Kompakt Mutfak Robotu, sebze, meyve ve tüm yiyecekleri doğrama, kesme ve küplere ayırma işlemlerinde mükemmel performans sergiliyor. ProfiKubixx Kompakt Mutfak Robotu, tüm sebzeleri saatlerce uğraşmadan, çabucak ve kolayca mükemmel küpler halinde doğrama olanağı sunarak, hazırlanan salatalara, yemeklere veya kanepelere renk ve yeni lezzetler katıyor.

Leave a Reply