Sevgililer Günü için romantik bir sürpriz arıyorsanız Kalpten Gelenler tam da size göre! Kalitesi ve kendini sürekli yenileyen tasarımlarıyla mutfaklara mutluluk katan Güral Porselen’in sunduğu Kalpten Gelenler serisi, hem sevdiklerinize keyifli sofralar hazırlamak hem de anlamlı bir hediye vermek için mükemmel bir alternatif.

Kalp formundan esinlenerek tasarlanan Kalpten Gelenler serisi, sofralara sıcak ve eğlenceli bir görünüm katan ürünlerden oluşuyor. Bu özel ürünlerle sevdiklerinize sunacağınız bir dilim kek, minip kalp tabaklara yerleştirebileceğiniz atıştırmalıklar, kalbinizden geçenleri anlatmak için mükemmel anlar hazırlayacaktır. Ayrıca seride yer alan tuzluk takımı, küçük servis tabakları ve vazo gibi aksesuarlarla sofralara romantik esintiler taşımak mümkün…

Dilerseniz, Kalpten Gelenler serisindeki kek kalıbı ile kalp formunda çekici lezzetler yaratabilir; yine kalp şeklinde minik servis tabaklarında sunabilirsiniz. KDV dahil 40.06 TL fiyatındaki kek kalıbı, Sevgililer Günü için de harika bir hediye olacaktır. Ayrıca sevgilinize alacağınız çiçeklerin yanında kalp formu ve zarif kıvrımlarıyla göz alan vazoyu da ekleyebilirsiniz.

O’na Kalbinizi Gösterin!

Sevgililer Günü için herkesin farklı planları ve hediye seçenekleri var elbette. Ancak gerçek sevgiyi paylaşmanın en güzel yolu öncelikle içten bir söz, bir dokunuş ve beraberlikten geçiyor. Romantik bir sofra ya da beraber içilen bir kahve, sevginizi anlatmak için basit ama çok anlamlı paylaşımlar yaratabilir. Güral Porselen, işte böyle kusursuz anları Kalpten Gelenler serisiyle daha da anlamlı kılıyor.

Kalpten Gelenler serisi, Güral Porselen satış noktalarında ve guralporselen.com.tr’deki sanal mağazada sevgisini içten bir sofrayla anlatmak isteyenleri bekliyor.

Porselen Kek Kalıbı: 40.06 TL (KDV Dahil)
Vazo: 18.23 TL (KDV Dahil)
Servis Tabağı: 7.75 / 9.03 TL (KDV Dahil)
Tuzluk Takım (1 Parça): 3.67 (KDV Dahil)

Leave a Reply