Yılbaşı gecenizde sevdiklerinizi mutlu etmek istiyorsanız, hediye seçerken mutlaka BergHOFF mutfak ürünlerini incelemelisiniz. Ödüllü, şık ve ergonomik tasarımları ile sevdiklerinizi mutlu edebileceğiniz birçok ürün BergHOFF’ ta..

Birincilik ödülüne layık görülmüş Neo Glass Tencere, Türkiye için özel olarak üretilen tasarım harikası Zeno Düdüklü Çaydanlık, üstün kalitede üretilmiş Döküm Limon Sıkacağı, çok amaçlı&vakumlu Orion Saklama Kapları hediye seçeneklerinizden birkaçı..

Uluslararası prestije sahip Red Dot tasarım jürisince birincilik ödüle layık görülmüş Neo Glass tencere serisi, özel cam tasarımlı kapağı ile dikkatleri üzerine çekiyor. Yılbaşı hediye alışverişlerine alternatif sunan Neo Glass tencere serisi, çelik gövdesi, soft touch siyah kulpları, bu estetiği tamamlayan paslanmaz çelik ve camdan oluşan kapağı ile bir tasarım harikası. Eşit ve hızlı ısı transferi ile mutfaklarda lezzeti garanti kılması, kapağında süzgecinin olması ve içinde litre ölçeğinin olması serinin dikkat çeken diğer özellikleri.

BergHOFF Dokum LimonBergHOFF mutfak ürünlerinin uluslararası birçok tasarım ödülüne sahip, Avrupa’nın 40 yaşın altındaki en başarılı 40 tasarımcısı arasında yer alan Frederick Aerts tarafından Türkiye için özel olarak tasarlanan dekoratif Zeno Düdüklü Çaydanlık modeli 0,7 lt+ 2,0 litre kapasiteye sahip. Parlak çelik gövdesi, silikon kaplamalı tutma yeri ve süzgeci dekoratif tasarımı tamamlayan diğer özellikleri. Haznesinde bulunan suyun kaynadığını haber veren Zeno Düdüklü Çaydanlık, mutfaklarda bayanları olası tehlikelerden koruyor.

Üstün kalitede üretilmiş BergHOFF Döküm Limon Sıkacağı hem sağlam, hem de çok sağlıklı.
Parlak ve hijyenik çelik gövdesi ile estetik bir görünüme sahip olan Orion Çırpma va Saklama kapları yemek hazırlığında çırpma kabı olarak, vakumlu kapak özelliği ile de pişmiş veya pişmemiş gıdaların ilk günkü tazeliği ve aroması ile uzun süre korunmasında saklama kabı olarak mutfakseverlerin en önemli yardımcısı oluyor. Orion saklama kapları, vakumlu kapakları sayesinde, içerisinde bulunan gıdaların kokusunun buzdolabına yayılmasını engelleyerek, mutfaklarda bayanların öncelikli tercihleri arasında yer almasını sağlıyor.

BergHOFF mutfak ürünlerini www.BergHOFF.com.tr web sitesinden inceleyebilirsiniz.

Leave a Reply