Şimdi sizi yepyeni ve çok enfes bir oluşumla tanıştıracağız. Şimdiye kadar mutfakta yemek yapmanın ne kadar keyifli olduğunu zaten biliyordunuz ve hatta bundan müthiş bir keyif alıyordunuz. Peki neden yemek yeme deneyimini daha farklı bir noktaya taşımayasınız ki?

Sizi, sizden önce düşünen ve bu konuda harekete geçiren bir oluşum: Novo Mutfak.

Tahmin ettiğiniz üzere Novo kelimesi ile “yeni” ve “yenilikçi” oluşu kucaklıyorlar, “Mutfak” ise pek çokları için büyük bir hazine olan o güzel mutfak ve yemek yeme eylemini.

Şimdiye kadar çok alışık olmadığınız bir sisteme sahip olduğu için detaylı olarak anlatmak isteriz.

Novo Mutfak ekibi, tecrübesi ve yaptığı yemeklerle öne çıkmış şeflerden yalnızca Novo Mutfak müşterilerine özel tarifler alıyor. Bu tarifler evde hazırlayabileceğiniz, size büyük bir mutfak deneyimi yaşatmayı hedefleyen tarifler.

novo-mutfak

Ardından yine Novo ekibi, sizin için bu tariflerin hazırlanış videolarını çekiyor. Ve hatta fotoğraflıyor. Böylece daha interaktif bir yemek hazırlama deneyimine dönüşüyor her şey.

Gereken tüm malzemeler porsiyonluk şekilde özel paketlerinde (soğutma vb. gibi konularda tamamen en iyisini sağlayacak şekilde) sizlere iletiyorlar.

İletiyorlar ancak bir minik not düşmeyi unutmayalım, hem aynı gün teslim ediyorlar hem de kendileri için özel olarak hazırladıkları bisikletlerle ulaştırıyorlar.

Size de evde yemeğinizi hazırlamak ve keyfini sevdiklerinizle birlikte çıkarmak kalıyor.

Peki neden Novo Mutfak’ı tercih edesiniz ki?

novo-mutfak-nedir

Bu soruyu cevaplamak konusunda tereddütsüz bir şekilde ilerleyebiliriz aslında. Novo Mutfak değişen menüsü ile her seferinde size farklı bir yemek sunuyor ve siz de şeflerin tariflerini evinizde yapabiliyorsunuz.

Belki de işten geldiniz, vaktiniz çok fazla yok. Belki de özel bir davetiniz var ve bir tamamlayıcıya ihtiyacınız var. Belki de yalnızca o gün mutfağa girip keyifle enfes bir yemek hazırlamak istediniz. O zaman tam olarak ihtiyacınız olan şey Novo Mutfak’ı ziyaret etmek.

Tüm bunların yanı sıra Novo Mutfak’ın öne çıktığı bir başka konuyu da anlatarak bitirmek istiyoruz. Bildiğiniz yemek yeme ve yemek hazırlama deneyiminin yanı sıra bir de çevreci oluşları gibi çok nadir bulunan bir hassasiyete sahipler. Paketleri geri dönüştürülebilir malzemelerden seçiyorlar, verilen siparişleri doğrudan bisikletler ile taşıyorlar. Yenilenebilir kaynakların da farkında olarak yenilikçi ve doğa dostu bir bakış açısıyla sizlerle buluşuyorlar.

Biz hem konsepte hem de yemeklere bayıldık. Size de tavsiye etmekte bir beis görmüyoruz 🙂

Takip etmek isterseniz:

Novo Mutfak Facebook

Novo Mutfak Instagram

Novo Mutfak YouTube

Şimdiden afiyet olsun!

Leave a Reply