Türkiye’nin kökleri geçmişe dayanan en saf ve kaliteli zeytinyağı Tantalis’in restaurant ve otel mutfakları için hazırladığı ürünü Tantalis Chef, profesyonel şeflerden büyük beğeni topluyor. 5 litrelik teneke ambalajda sunulan Tantalis Chef, Ege bölgesi zeytinlerinin benzersiz tadını Tantalis kalitesiyle sunuyor. İsmini Manisa’nın yakınlarındaki eski bir medeniyetten alan Tantalis Zeytinyağları tüketicisine benzersiz lezzetleri en doğal ve en sağlıklı yollardan sunuyor. Geçtiğimiz yıl Tantalis ürün gamına katılmasıyla seçkin restaurant ve 5 yıldızlı otel mutfaklarına benzersiz bir tat getiren Tantalis Chef, profesyonel şeflerin 1 numaralı tercihi oldu.

5 litrelik teneke ambalajlarda hazırlanan Tantalis Chef, Ege bölgesinin lezzetli zeytinlerini Tantalis kalitesiyle birleştirerek büyüleyici ve vazgeçilmez bir tat sunuyor. Yüzyıllardır Ege ovalarının toprağına derin köklerle tutunmuş zeytin ağaçlarının tek tek elde toplanan meyvelerinden üretilen Tantalis ürünleri zeytinyağı tutkunlarının hem damak zevkine hem de gönüllerine hitap ediyor.

Kaynak: Food in Life Gastronomi Yayınları

Leave a Reply

  1. ismail akdogan

    mrh ismail akdogan reina culp sous chefim militakım aşcısıyım avrupanın en genc mastır chef secıldım uluslar arası jurilk yapıyorum ve mılıtakım aşcısı olark uluslar arası yarışmalara katılıyorum turkıyede jurilk yapıyorum butun yarışmlarda benim tantalis yaglarını tanıtmak istiyorum büyük bir şirket istegim benım sizin urunleriniz gitigim butun uluslar arası yarışmalrda tanıtmak istiyorum ve turkıyede butun yarışmalrda urunlernizi tanıtmak istıyorum ekimde almanyadaki cok büyük yemek yarışmasında olimpiytalarda urunleriniz almanyada tanıtmak istiyorum tantalisten kücük bir miktarla bana sponsor olmasını arz ediyorum saygılarımla