Sarayova, bir zamanlar sadece soyluların görkemli sofralarında bulunan doğanın mucizevi lezzeti olan balın itibarını lüks ile birleştiriyor. Ülkemiz başta olmak üzere dünyanın en iyi balları Sarayova’nın Lal, Safir, Akik, Hem-Dem, Kids ve Kids Crop koleksiyonlarında lüksün ve geleneksel çizgilerin farklı harmanıyla sunuluyor.

İlk satış noktasını Nişantaşı City’s Alışveriş merkezinde açan Sarayova, yılsonuna kadar alışveriş merkezlerinde dünyanın en iyi ballarını seçkin damaklarla buluşturmayı hedefliyor.

Sarayova ballarını Gurmerehberi Market’den satın almak için tıklayınız.

Lal bal koleksiyonu
Lal Hatai ve Lal Rumi isimli ürünler bahar aylarının meltemleriyle serpilen lavanta ve biberiye ile erik ağaçlarına gizlenmiş özler taşıyor. Biraz buruk biraz sert olan dolgun tadı dikkat çekici.

Safir bal koleksiyonu
Kimi zaman adaçayının, kimi zaman ise Geven çiçeğinin mistik tadıyla birleşen gardenya, nilüfer ve ballıbabaların egzotik karışımlarından oluşan ballar Safir Rida, Safir Nakip, Safir Destar ve Safir Muhib isimleriyle sunuluyor.

Akik bal koleksiyonu
Akik Hazeran, Akik Selva, Akik Sadberg, Akik Revahi, turunçgillerin, çam ağaçlarının ve frezya, bergamut ile taze süsen çiçeklerinin gizli esanslarını taşıyor.

Safir ve Akik koleksiyonuna ait ballardan oluşan Safir Çeşni ve Akik Çeşni ise kendilerine özgün, zengin aromalarıyla kışkırtıcı bir lezzete sahipler.

Kids,
Meyve çiçek birlikteliğini çocukların damak zevkine uygun en yumuşak tada kavuşturarak sunuyor.

Hemdem ve Kids Crop koleksiyonları ise sağlık ve enerji kaynağı ballara günün her anında ulaşmanızı sağlıyor. Ofiste ya da çantada tek kullanımlık özel sunumlarıyla acil tatlı ihtiyacının en sağlıklı çözümü olarak dikkat çekiyor.

Leave a Reply