İstanbul’da 2 noktada hizmet veren The Central Palace Otel olarak, Taksim ve Tarabya’daki Bosphorus otellerimizle sadece konaklama hizmeti değil, seçkin gurme tatlar da sunuyoruz.

The Central Palace Bosphorus Tarabya1The Central Palace Bosphorus bünyesinde hizmet veren cafe-restoran ve kahvaltı salonlarımızla sevdiklerinizle keyifli saatler geçirebilirsiniz. Boğaz’ın mavisiyle iç içe olacağınız, sıcak yaz günlerinde boğazın ferahlatan esintisi eşliğinde Türk ve Dünya Mutfaklarından sizin için seçilmiş en özel lezzetlerin tadına varacağınız Ala Carte Restoranımıza mutlaka bekliyoruz.

İster restoranlarımızdan birinde ister odanızda olsun zengin çeşitlerle her damak tadına uygun natürel, organik ve hafif malzemelerle oluşturulmuş, sağlıklı pişirme yöntemleriyle hazırlanıp sanatsal bir özenle sunulan yiyeceklerimizi hayatınızın unutulmaz güzel anılarından biri haline getiriyoruz.

Ev yapımı çeşitlerimizle, restoranlarımızda bulacağınız eşsiz ambiyans ve size özel özenli servisimizle sadece The Central Palace Bosphorus’ta yaşayabileceğiniz bu deneyimi kaçırmayın.

Leave a Reply