Uluslararası bir hayalin sonucu olarak ortaya çıkan SalonBahçe, kaliteli bir yeme&içme deneyimini alternatif bir atmosferde sunmak üzere yaratıldı. Kurucularının farklı alanlardaki uzmanlıklarının birleşiminden aldığı güçle 9 Eylül 2011’de açılan SalonBahçe İstanbul, yakın gelecekte açılacak Washington DC şubesi ile birlikte oluşmaya başlayacak olan zincirin ilk halkası olarak büyük önem arz ediyor.

Bu markayı yaratmaktaki motivasyonumuz, hem sanat hem de iş dünyasına; yaratma, paylaşma ve buluşma alanı yaratmak ve bunu üst sınıf bir mönü ve hizmet eşliğinde sunmak oldu. Bu doğrultuda oluşturulan bar ve mutfağın ekip ve ekipmanlarının, sunulan mönü ve servisin kalitesini doğrular nitelikte olmasına özen gösterildi.

SalonBahçe, bir restoran olmanın yanı sıra; kulüp temelli bir yapıyla yürütülen bir aktivite ve buluşma mekanı olarak düşünüldü.

Salon, ciddi ve klasik mimarisinin yanı sıra samimi ve sıcak bir karakter yansıtıyor. 200’den fazla misafirini masalarında ağırlama kapasitesi olan yüksek tavanlı, kolonsuz geniş bir hacme sahip olan Salon, 6 metrelik profesyonel bir bara ve çok enstrümanlı canlı performanslar dahil tüm performanslara hazır üst sınıf bir ses sistemine sahiptir. Salon; iş toplantıları, lansmanlar, basın toplantıları, sunumlar, iş yemekleri, kokteyller, doğumgünü partileri, seminerler, imza günleri gibi çok çeşitli organizasyonlar için çok elverişlidir.

Bahçe, İstanbul gerçekliğinin çok uzağında, ferah, rahat ve yemyeşil bir açık alanda dinlendirici bir atmosfer sunuyor. Bu alan; dinlenmek, sohbet etmek, çalışmak, aynı zamanda da lezzetli yemek ve içeceklerimizi deneyimlemek için birebirdir.

Mutfağımız, uluslararası bir mönüye sahip olup, çok çeşitli ve birbirinden lezzetli yemekler takdim ediyor. Özenle tasarlanmış lezzetler; balıktan tavşana, kırmızı etten ördeğe, mevsimsel yiyeceklerden organik ve vejetaryen tabaklara kadar uzanan geniş bir yelpaze halinde sunuluyor.

SalonBahçe Bar, geniş bir şarap, likör, konyak, viski, bira, kokteyl, smoothies, limonata ve taze meyve suları yelpazesini müşterilerine uluslararası standartlarda sunuyor olmanın haklı gururunu yaşıyor.

Suit odamız, şık dekorasyonu, görüntü ve ses donanımı ile devamlı müşterilerimize sunmaktan gurur duyduğumuz bir yaşam alanı. Çalışmak, arkadaşlarınızı davet etmek, evde olmadan kendi kişisel alanınızı yaratmak ve bu sırada görsel ve işitsel ihtiyacınızı isteğinize göre karşılamak için çok uygun bir ortam olmasının yanı sıra, mutfağımızın ve barımızın zengin mönüsüne bir telefonla ulaşabildiğiniz, bahçe manzaralı, güvenlikli, eşsiz ve size özel bir alan.

Leave a Reply