Türkiye’de pizzanın tahtını adrese teslim sıcak börekle sallamayı planlayan PanBörekEkspress, “İster eve, İster işe “ sloganıyla geleneksel börek lezzetlerini İtalyan tatlarıyla harmanlayıp, kapınıza kadar getiriyor.

Pastırma-Mozzarella peynirli, kıymalı, dana jambon parçalı-mantarlı çeşitlerinin yanı sıra, klasik peynirli su böreğinde beyaz peyniri cömertçe kullanan PanBörekEkspress ustaları, aynı zamanda az yağlı, hafif ve lezzetli bir börek sunuyor. Beyaz peynirli klasik su böreğinin yanı sıra, Akdeniz usulü beyaz peynirli su böreğini de mutlaka denemelisiniz. Akdeniz usulü beyaz peynirli su böreği, domates parçaları, dilimli siyah zeytin ve kekikle hazırlanıyor. Türkiye’de çeşit olarak ilk kez Pan Börek lezzet ustaları tarafından geliştirilen börek çeşitlerini hemen denemelisiniz.

Her bir sipariş, müşteriye özel pişirilen ve 20 dakikada servise hazır hale getirilen börekler, 1,5 ve 2,5kg lık paketlerden oluşuyor. Evde veya işte, taptaze börek yemek isteyenler için pratik bir çözüm olan PanBörekEkspress’in tutkunları gün geçtikçe artıyor.

Pan BörekEkspress’li günler….

Leave a Reply