Anadolu yakasının sakin yerleşimlerinden Maltepe’de, doğayla içiçe bir piknik alanı Nezih Çiftlik. Adına yakışır şekilde hem oldukça nezih hem de tüm doğal nitelikleri ile bir çiftlik ortamına sahip. Haftasonları ailenizle ve dostlarınızla piknik, mangal keyfi yapabileceğiniz, çocuklarınız için eğlenceli alternatiflerin olduğu bir yer olan Nezih Çiftlik, hepsi doğal, organik köy ürünlerinden oluşan açık büfesi ile sağlıklı lezzetler de sunuyor.

Nezih Çiftlik; çam ormanlarının içerisinde 20 dönüm üzerine kurulu, meyve ağaçları ile çepeçevre bezenmiş, kısacası yeşilin her tonunu görebileceğiniz, kentin içinde ama kentten izole bir sosyal yaşam alanı. Pazar günleri 105 çeşitten oluşan açık büfe kahvaltı, diğer günler serpme kahvaltı, kendin pişir kendin ye ile mangal keyfi, açık-kapalı restoranlar, cafeterya ve minik misafirler için Pony Club bu güzel çiftliğin belli başlı özellikleri.

Leave a Reply

 1. Omer

  Yemekler guzeldi,sehirde boyle serin ve temiz hava bulmak cok zor.tekrar gitmek isterim.kafanizi bosaltmak icin tavsiye ederim

 2. Umut Ege

  Harika bir mekan bir o kadar ilgisiz ve ne yaptığını bilmeyen işletmeciler
  30 dakika servis bekledik koca mekanda tek garson çalıştığı için su bile içemeden kalktık
  Haftasonununuzu rezil etmenize hiç gerek yok

 3. sngl

  işletmecileri inanılmaz agrasif küstah gelen müşteriye bağırıp çağıran insanlar. servis geç kaldı çay bile kahvaltının sonlarına doğru servis edildi. serviste masada tabaklar üst üste konularak servis yapılıyor. hiç kendinizi oraya kadar yorup üstüne üstlük paranızla rezil olmayın.

 4. A.Vefa

  Böyle güzelim bir doğa içinde böylesine işten anlamaz insandan anlamaz işletmecilikten anlamaz bir yer daha olabilir mi bilemiyorum.Oturuyorsunuz yanınıza gelen bir ihtiyacınız var mı diye soran yok.Ucuz ve sigortasız diye Özbek,Ermeni vs.işçiler çalıştırır ama onları da eğitmezler çünkü kendileri eğitimsiz.