Yakın zaman önce Küçükçekmece’de hizmete giren Elite World Business Hotel bünyesinde İtalyan mutfağı lezzetleri sunan L’oliva Restoran, şık ve sıcak ambiyansı ile seçkin bir adres.

L'oliva Restoran5Menüsüyle konseptinin hakkını veren restoranın mutfağı, executive chef Arif Özcan’a emanet. İtalya’nın geleneksel lezzetlerini orijinal formülleriyle sunan L’oliva Restoran, zeytinyağının yoğun olarak kullanıldığı Akdeniz mutfağına yön veren İtalyan ruhunu birebir yansıtmakta.

İtalya’nın geleneksel lezzetleri pizza ve makarnanın en özel sunumlarını bulacağınız L’oliva’da, hindistan cevizli çubuk ve ahududu sosu eşliğinde sunulan Limone Passion, taze reyhan ve parmesan çubukları eşliğinde sunulan dağ mantarlı Linguine, Linguine Ai Funghi lezzetleri mutlaka önerilen tadlardan bir kaçı. Chefin özel formülüyle hazırlanan menünin yanı sıra mekanın özel tadlarından el yapımı Toskana ekmeği de eşsiz İtalyan lezzetlerinden biri olarak sunuluyor.

L'oliva RestoranAdını da İtalya’nın vazgeçilmez lezzeti “Zeytin”den alan L’oliva Restoran’ın dekorasyonu da, İtalyan mimarisinin nüanslarını taşıyor. Ahşap ve mermerin bütünleştiği dekorasyonuyla sade ama şıklıktan taviz vermeyen mekan, dekorasyonuyla da dikkat çekiyor.

Şehir merkezine, havaalanına, fuar merkezlerine yakınlığıyla iş çıkışı buluşmaların favori adreslerinden olmaya aday L’oliva Restoran, DJ performansıyla İtalyan müziklerinin yanı sıra, özel günlerde müzik gruplarının performanslarına da ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

Leave a Reply

  1. Elite World’den etnik ve yöresel lezzetler

    […] yer alan The Brassarie Restoran’da, Florya’daki Elite World Business Hotel’de yer alan L’oliva Restoran’da, Van’daki Elite World Van Hotel’de yer alan Tepe Ocakbaşı Restoran’da, Etnik Mutfaklar […]