Beyoğlu Asmalıescit’te açılan Lavi Teras, 100 yıllık tarihi bir binanın teras katında muhteşem manzarası eşliğinde misafirlerini kaliteli müzik performanslarıyla ağırlıyor. Zengin menüsü ve keyifli ortamıyla dikkat çeken Lavi Teras, Beyoğlu’nun yeni alışkanlığı olmaya aday.

Dünya mutfağından lezzetli yemekleri sunarken Haliç manzarası eşliğinde keyifle vakit geçireceğiniz yepyeni bir mekan. Toplamda 500 kişilik kapasiteye, iki ayrı bar ve iki ayrı sahneye sahip olan Lavi Teras‘ta, yemek müziği eşliğinde çeşitli lezzetleri tadacağınız, özel davetler ve kutlamalar da verebiliyor.

Mekanın performans katı da canlı müzik dinletilerinin yer alacağı gecelerde birbirinden önemli müzisyenleri ağırlayacak. Çarşamba geceleri canlı performanslarda Fuat Güner, Bülent Ortaçgil, Grup Gündoğarken, Yaşar Kurt, Ezgi’nin Günlüğü, Aşkın Arsunan sahne alan mekanda Salı ve Perşembe geceleri Naim Dilmener ve Mehmet Teoman DJ kabininde oluyor. Pazartesi günleri ise mekanın işletmecisi Metin Gençdoğan 60’s, 70’s ve 80’s şarkılarını kendi longplaylerinden çalıyor.

Leave a Reply