Girne’de Bellapais Manastırı’yla iç içe geçmiş olan Kybele Restaurant’ın zarif ve şık bahçesinde yaşamlarını birleştirmek için ilk adımlarını atan genç çiftlerin, tüm yaşantıları boyunca unutamayacakları bu özel günlerine, aynı titizlik ve kalite anlayışıyla ev sahipliği yapan Kybele Restaurant’ı, yazın ziyaret edenler bahçesi ve teras barıyla Kıbrıs adasının Akdeniz’den feyz almış binbir kokusunu da içlerinde hissediyorlar.

Yaz-kış hizmet sunan Kybele Alacarte Restaurant, Bellapais Manastırı’nda sunulan konserlerin konuklarına da ev sahipliği yapıyor. İlkbaharın yaza bağlandığı uzun Akdeniz akşamlarında ve sonbaharda bile solmayan bahçesiyle, uluslararası nitelikteki Bellapais Müzik Festivali ve Kuzey Kıbrıs Müzik Festivalleri’nin düzenlendiği bu mevsimlerde dünya çapındaki müzisyenleri de ağırlıyor.

Kybele Restaurant ayrıca 2000 kişi civarına kadar her türlü düğün, nişan, kokteyl, gala yemekleri vb organizasyonlarınızda catering hizmeti verecek kapasitede olup siz değerli misafirlerimizin yanınızdadır.

Leave a Reply