Yenilikçi tatlarıyla balık ve deniz ürünü tutkunlarının en çok tercih ettiği adreslerden olan Dardenia, Uzakdoğu mutfağından ilk sushi konseptli restoranıyla İstanbul Avrupa yakasının en rağbet gören yaşam ve sayfiye merkezlerinden Göktürk’te lezzet sunmaya başladı.

Uzakdoğu mutfağının usta ellerinden çıkmış lezzetli sushiler Dardenia Fish&Sushi’de hayranlarını bekliyor. Göktürk’teki restoranda sushinin yanı sıra lezzetine doyum olmayan tüm diğer Dardenia tatları da balık ve denizi ürünü severleri bekliyor.

Dardenia Sushi GokturkTürkiye’nin ilk ve tek balık ekmek zinciri olan Dardenia, Fish&Bread (Balık-ekmek) konseptli restoranlarından sonra ilk Dardenia Fish&Sushi restoranını da Göktürk’te hizmete açtı. Usta ellerin gizli tarifiyle Dardenia mutfağında hazırlanan sushi’ler Fish&Sushi’de farklı çeşitleriyle enfes lezzet deneyimleri oluşturuyor. Fish&Sushi’de sushi’lerin yanı sıra restoranın sevilen tüm tatları da yer alıyor.

Levrekleri Ege’den, hamsileri Karadeniz’den, lagosları Akdeniz’den, somonları ise Norveç’in okyanusundan gelen Dardenia, ürünlerin ömrünü sağlıksız şekilde uzatan katkı maddesi ve koruyuculara kesinlikle karşı çıkıyor, var olan ne ise onu sunuyor. Ayrıca, lezzetli sushilerinin yanı sıra balık çorbası, balık-ekmek, kalamar tava, midye tava, fish&chips ve tempura atıştırmalıklar gibi Akdeniz ve Uzakdoğu mutfaklarından farklı seçeneklerle de her damak tadına hitap ediyor.

Leave a Reply