ByCaprise Restaurant olarak hem kendinizi evinizde hissedebileceğiniz, hem de sevgili misafirlerimizin tatlı “Caprise” lerini çekebileceğimiz bir işletme zinciri hayal ettik.

ByCaprise Kozyatagi3Sizlere içinde Meksika mutfağının olduğu, hep merak ettiğiniz California’nında, Chicago’nunda bulunduğu, güneşin erkenden doğduğu Uzakdoğu’yu ve topraklarında yaşadığımız, üzerine güneş batmayan imparatorluğun kurulduğu Osmanlı mutfağını hazırladık. İtalyanı da unutmadık… Sevdiklerinizle gitmek istediğiniz uzakların mutfaklarını, sevdiklerinize sunabilesiniz diye buralara getirdik.

Siz dostlarınızla, misafirlerinizle mutlu olurken, Caprise’lerini biz üstlendik. Zor beğenen misafirlerimiz için zor mutfakları seçtik. Öğlen yemekleri kadar akşamlarına da önem verdik. Farklı alternatifler hazırladık.

Pastane bölümümüzde ürünlerimiz kadar sıcacık… Siz gelemeyen dostlarımızı da unutmadık, şık ambalajlarda özel paket servisler yaptık. En zorunu da sizlere bıraktık… Bu lezzet dünyasında en lezzetlilerin seçimini… Afiyet olsun.

Leave a Reply

  1. Spazio’da pazar şöleni

    […] Regency Istanbul, Spazio Restoran İtalyan ailelerinin vazgeçilmezi pazar şölenini İstanbul’a […]