İzmit’in şık ve doyumsuz bir manzaraya sahip restoranı Buzz’da ziyafet ambiansla başlar. Sizleri, mavi ile yeşilin buluştuğu yerde, Türk ve dünya mutfaklarının eşsiz lezzetlerini tatmaya davet ediyoruz. Usta aşçılarının hazırladığı özel tatları, kendisine özgü muhteşem sunumuyla birleştiren Buzz, sadece damaklara değil göze de hitap ediyor.

Hakan Özer’in sahibi olduğu Buzz, Ağustos 2009 da, kaliteli ve saygın hizmet anlayışı, modern konseptiyle Türk ve dünya lezzetlerini sunmak için hizmete açıldı. Ödüllü aşçıların ellerinden sunulan tatlar, güleryüzlü hizmet ve muhteşem bir mekanla birleştiğinde ise Buzz kısa sürece adını zirveye yazdırdı.

Klasiğin modernle, denizin doğayla, dalgaların huzurla buluştuğu bir noktada yer alan Buzz; ambiyans, lezzet ve müşteri memnuniyeti iddiası ve iddialı çizgisiyle fark yaratıyor. Haftanın her günü, sabah, öğle, akşam yemeği servisinin verildiği Buzz’da, Çarşamba, Cuma ve Cumartesi akşamları ise orkestra eşliğinde unutamayacağınız keyifli anlar yaşanıyor.

Siz ve misafirlerinizi kusursuz bir şekilde ağırlamayı ilke edinen mekan, aynı zamanda davet ve organizasyonların da vazgeçilmez adresidir.

Leave a Reply