Cafe di Dolce

1
2969

Cafe di Dolce, hem pastane hem de kafe olarak hizmet veriyor.Yemeklerin lezzeti kadar kafenin dekorasyonu ve serviste kullanılan takımlar da özenli ve zarif. Yer bulabilirseniz cam önündeki masalardan Boğaz’a göz atabilirsiniz. Burada kahvaltı etmek isterseniz Dolce imalatı, antika gümüş sepet içinde fırından yeni çıkmış mini açmalar, kruvasanlar, sandviç ekmekleri, baget ekmekler, çörekler, beyaz peynir, eski kaşar, reçel çeşitleri, bal, portakal kabukları ile marine edilmiş siyah zeytin, çay ya da kahve, portakal suyunun sizi beklediğini söyleyelim.

Şık bir dekorasyon, her şeyden akan kalite, hızlı ve özenli servis Dolce`yi anlatmak istediğimizde söyleyeceğimiz ilk sözcükler. Her gün 09.00-18.00 saatleri arasında müşterilerini ağırlayan pastane-kafe Dolce`nin minik açmaları, köy ekmekli snadviçleri, brownileri, ekmek, çörek çeşitlerinin mükemmelliği dilden dile dolaşıyor. Boğaz manzarasına da hakim kafede yemeye doyamacağınız güzellikte ürünler, enfes bir gün geçirmenizi sağlayabilir.

Kahvaltının ardından kahve içmek istediğinizde, beraberinde nefis minik brownie’ler ikram ediliyor. Öğle yemeklerinde sundukları ıspanaklı quiche’ler, salatalar, ev yapımı makarnalar ve köy ekmekli sandviçler enfes. Ayrıca salata ile birlikte servis ettikleri ızgara köfteleri de çok leziz.

Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur
Gurme Rehberi

1 YORUM

CEVAP VER