Domino’s Pizza

8
3927

Domino’s Pizza dünyasına hoş geldiniz! 1996 yılından itibaren sektörde yenilikçi bir çizgi benimseyen Domino’s, bugün Türkiye’nin önde gelen gıda perakendecileri arasındaki yerini alırken, modernleşen Türk aile yaşamında da evde pizza keyfini başlatan en yaygın evlere servis şirketi olmuştur.

Domino’s olarak asıl işimiz, lezzetli pizzalar yapmak. Hem yepyeni pizza ürünlerimizi tüketicimizin beğenisine sunarken, muhteşem kampanyalarla da bunları desteklemek işimizi hızlı ve eğlenceli kılıyor.

Ürünlerimizin lezzeti ve kalitesini daha fazla noktada tüketicinin beğenisine sunmak için de ciddi olarak üzerinde çalışılan stratejilerle oluşturduğumuz çok önemli bir taahhüdümüz var. Domino’s Pizza “30 Dakika Garantisi” veren ve bu sözün arkasında duran tek firma. 30 dakikayı aşan siparişlerde ise ya bir pizzanız bedava verilir ya da paranız iade edilir. Aynı taahhüdün en önemli destekçisi de %100 mutlu müşteri felsefemiz.

Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur
Gurme Rehberi

8 YORUMLAR

  1. […] Domino’s Pizza benzersiz bir “paket”le karşınızda… Domino’s Pizza’nın tadına doyulmaz 3 malzemeli spesiyal pizzası, özel baharatlarla marine edilip fırınlanmış Chicken Kickers’ı ve patates lezzeti tek bir pakette toplandı. Bundan böyle Paketos’la doymamanız imkansız. 13 Eylül’den itibaren Domino’s Pizza’larda satışa sunulan Paketos’un orta ve büyük boy olmak üzere iki seçeneği bulunuyor. Paketos, bir pakette 3 ayrı lezzet sunuyor. 3 kişilik orta boy Paketos’un içerisinde orta boy 3 malzemeli spesiyal pizza, 250 gram Chicken Kickers (tavuk parçaları), 200 gram elma dilim patates, 1 adet Meksika sos ve 1 adet yoğurt sos yer alıyorBu paketle lezzete doyacaksınız! Pizza, tavuk ve patates bir arada. Domino’s Pizza’nın yeni sürprizi Paketos 13 Eylül’den itibaren tüm Domino’s Pizza şubelerinde lezzet avcılarını bekliyor. Domino’s Pizza’nın tadına doyulmaz 3 malzemeli spesiyal pizzası, vazgeçilmez lezzet patates ve özel baharatlarla marine edilip fırınlanmış enfes tavuk parçacıkları… Tüm bu tatlara tek bir pakette sahip olmak ister miydiniz? Domino’s Pizza’nın yeni ürünü Paketos, tam da bu isteğinize yanıt veriyor. […]

CEVAP VER