Nihat Baba (Tulumbalı Meyhane)
VN:F [1.9.22_1171]
Temizlik
Servis
Lezzet
Ambiyans
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Puan: 0.0/5 (0 votes cast)

İzmir’in sevilen restoran-meyhanelerinden Nihat Baba (Diğer adıyla Tulumbalı Meyhane) birbirinden leziz et yemekleri, mezeleri ve keyifli ortamıyla, 1958’den beri İzmir’lilerin uğrak mekanı durumunda. Bu özelliğiyle tarihi bir restoran kimliğine de sahipŞu an İzmir ve Urla olmak üzere 2 şubesiyle hizmet veren restoran, özellikle kebap, köfte, tandır, kavurma gibi et yemekleri konusunda İzmir’in tercih edilen lokantalarından biri.

Herkesin damak zevkine hitap edebilecek birbirinden lezzetli yemeklerini sabah, öğlen ve akşam servise sunuyorlar. Özellikle Urla’daki mekanında güneşin doğuşunun ve batışının en güzel seyir noktasından sizlere merhaba diyen Nihat Baba Restaurant’ta manzaraya ve lezzete doyamayacaksınız. Nihat Baba Restaurant’ ta yerli ve yabancı canlı müzik programı ile eglencenin tadını çıkarabilirsiniz.

VN:F [1.9.22_1171]
Puan: 0.0/5 (0 votes cast)

Yazılarımızı takip etmek istiyor fakat hergün sitemizi ziyaret edecek vakit bulamıyor musunuz? Haftalık e-posta bültenimize üye olarak yazıları kaçırmadan sitemizi takip edebilirsiniz.