Karaköy Mana Restaurant
VN:F [1.9.22_1171]
Puan: 4.0/5 (6 votes cast)

Meyhane kültürünün İstanbul’daki modern temsilcilerinden MaNa Karaköy, sadece damaklara değil, şık ve zarif çizgilere sahip ortamıyla gözlere de hitap eden özel bir restoran.

Mana KarakoyÖzellikle mezeleri ile haklı bir üne sahip bir mekan burası. Haftanın 6 günü (P.tesi hariç) açık olan MaNa, öğlenleri Türk mutfağından sevilen tatları sunuyor. Akşamları ile keyifli bir meyhaneye dönüşen mekan, Karaköy’deki en nitelikli lezzet duraklarının başında gelmekte.

Menüde sıcak ve soğuk mezeler ağırlıkta. Akdeniz’den Ortadoğu’ya geniş bir coğrafyanın geleneksel mezeleri, zengin rakı çeşitleri eşliğinde yudumlayarak tadabileceğiniz enfes bir sofraya sahip. Yaprak ciğer, cacık, muhammara, mutabbal, humus, fıstıklı balık köftesi, mücver, kaskarikas, yaprak sarması, enginar, tarama, topik, pazılı pastırmalı bohça böreği ve fasulye turşusu bunlardan sadece bazıları.

Profesyonel ve konusunda uzman ekibi de konuklarla gayet ilgili. Keyifli bir Karaköy akşamında eşsiz damak tatları keşfetmek isteyenler için MaNa dört dörtlük bir adres.

VN:F [1.9.22_1171]
Puan: 4.0/5 (6 votes cast)
Karaköy Mana Restaurant, 4.0 out of 5 based on 6 ratings

Yazılarımızı takip etmek istiyor fakat hergün sitemizi ziyaret edecek vakit bulamıyor musunuz? Haftalık e-posta bültenimize üye olarak yazıları kaçırmadan sitemizi takip edebilirsiniz.