Zargana Balık Restaurant

1
1408

Ankara’da yeni hizmete giren ve günlük taze deniz balıkları ile kısa sürede 1 sınıf kalite ve Restaurant işletmeciliğinde trendi yakalan Zargana Balık Restaurant balık çorbası ile başkentlileri ve ünlüleri ağırlıyor.

Günlük yaklaşık 190-200 porsiyon balık çorbası sunan Zargana Balık Restaurant günlük özel bölgesel teknelerinden gelen taze balıklarının lezzetinde iddialı.

Sanatçıların, siyasilerin ve deniz mahsullerini sevenlerin kısa sürede hizmet kalitesi ile beğenisini kazanan Zargana Balık Et Restaurant tarifini saklı tuttukları Balık Çorbası ile konuklarından tam not alıyor.

Uygun fiyat ile lezzetli ürünler sunabileceğini altını çizen Zargana Balık Restaurant İşletme Müdürü Ali Aslan 27 yıldır sektörde hizmet verdiği söylüyor. Aslan sözlerini şöyle sürdürüyor: “Yılların verdiği tecrübe ve kaliteli hizmet anlayışı ile konuklarımızı ağırlamaktan şeref duyuyoruz. İşletmeci olarak bizi tercih edem müşterilerimizin güler yüz ile karşılanıp kusursuz servis verilmesi bizim için çok önemli. Bu bağlamda bizde hem fiyat politikamız hem de sunduğumuz lezzet ile bu konuda iddialıyız.

“En taze balık Ankara’da yenir” felsefesi ile Karadeniz, Ege ve Akdeniz’de özel balıkçı teknelerimizden gelen günlük taze balıkları usta ellerde pişip müşterilerimize sunuyoruz. Çok yeni bir işletme olmamıza karşın şuan tarifini damaklarda sakladığımız özel balık çorbamız ve özel ellerde işlenen profesyonel mutfağımız ile iddialıyız.

Her çarşamba, cuma ve cumartesi günleri TRT sanatçılarından oluşan fasıl ekibimiz ile eğlenceli bir akşam geçirirken, pazar ve pazartesi günleri özel öğlen menümüz ve huzurlu bir akşam yemeği için tüm lezzet tutkunlarını ağırlamaktan şeref duyarız.

Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur
Gurme Rehberi
loading...

1 YORUM

CEVAP VER