Luna Piena Fish House

3
3340

Luna Piena Fish House adı ile Aralık 2010’dan itibaren İstanbul Bebek’teki mekânımızda misafirlerimize hizmet ve lezzet sunmaya başladık.

Boğaz mutfağının klasik balık ürünlerine yeni reçeteler ve pişirme teknikleri ile yenilikler ve farklılıklar kazandırarak misafirlerimize zengin çeşitlerden oluşan lezzetler sunmak üzere yola çıktık.

Boğaz’ın en seçkin noktasında yeni ve güzel lezzetleri üstün hizmet kalitesi ve uygun fiyatlarla sunmayı hedefliyoruz.

İstanbul’da, Bebek’te, Boğaz kıyısında balık yemenin keyfi, yaratıcı ve yenilikçi lezzetlerle, yeni ve farklı bir yaklaşımla dekore edilmiş salonumuz ve teras katımızın ambiansında değişik bir boyut kazanıyor.

Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur
Gurme Rehberi

3 YORUMLAR

 1. Yeni açılmış bir balıkçı, konum olarak çok güzel. Nezih balıkçıları sevdiğim için denemek istedim. Yalnız içi resimlerde göründüğü kadar büyük ve şık değil. Hizmet çok kötü. Salatamı özellikle balıkla birlikte nar ekşili çok severim. Üç defa istememe rağmen getirilmedi, sonunda vazgeçtim. Balık deniz levreği değildi. Mezelerden sadece pazı dolması güzeldi, diğerleri lezzetli ve doyurucu değil. Fiyatları da yüksek. Pazı dolması ve manzarası için bile olsa değmedi.

  • Sayin Ece Hanim
   Ben, yukaridaki yorumunuzda sozu gecen ve olumsuz izlenimlerle ayrilmis oldugunuz anlasilan mekanin sahibiyim. Yazinizla yeni karsilastim. Okuyunca, bir an icin bizim mekanimizdan mi bahsettiginiz konusunda tereddut ettim. Acildigimiz gunden bu yana misafirlerimizden en olumlu yorumlari aldigimiz ve ovundugumuz yonlerimiz olan lezzet, kaliteli hizmet ve mekanin konum ve kalitesine oranla cok uygun fiyatlarimiz sizin tecrubenizde memnuniyetsizlik olmus. Bu durumu sicagi sicagina ve dogrudan bizlere hemen o anda bildirmis olmanizi arzu ederdim. Hem rahatsizlik duydugunuz hususlari o anda elimizden geldigince telafi etmeye calisir hem de degerli goruslerinizi daha etraflica ogrenip kendimizi gelistirme dogrultusunda yararlanabilirdik. Bizimle dogrudan paylasacaginiz goruslerinizin bizim icin cok degerli bir armagan oldugunu ifade ederken sizi misafirimiz olarak restoranimizda bir kez daha agirlama imkanini bize vermenizi rica ederiz. Saygilarimizla,
   Ahmet Fesci, Luna Piena Fish House, Bebek / http://www.lunapienafish.com

 2. 21.10.2012 tarihinde Luna Piena Balık restoranınızdan eşimin doğum günü özel bir gün olması sebebiyle çalışanınız Sn. Nejat Bey’den rezervasyon yaptırdım. Telefonla görüştüğümüzde 20.10.2012 günü gelmek istediğimi fakat gelirsem deniz tarafına bakan cam kenarında oturmak istediğimi belirttim, kendileri bana yoğun bir gün olduğunu ve 21.10.2012 Pazar günü gelirseniz yoğun olmadığını ve cam kenarında güzel bir yer ayıracağını belirtti. Nejat bey’in sözünü aldıktan sonra Pazar günü restoranınıza geldim ve büyük bir hayal kırıklığına uğradım. Nejat Bey, yokmuş onun yerine cem bey bakıyormuş bilgisi yokmuş, yer ayrılmamış… vb. rezalet anlayacağınız. Ömrü hayatım da böyle bir rezalet yaşamadım. Restoranınızda da yemek yiyen kişilere karşı Cem bey’i daha fazla rencide etmemek adına oturup yemeğimiz yedik. Sözün kısası müşteri memnuniyet sıfır diyebilirim. Resimlerde gördüğünüz mekanla bir alakası yok, çok küçük ve özensiz, mezeler güzel değil, fiyatlar da oldukça yüksek. Ayrıca ve ayrıca Cem Bey’in kuponla mı geldiniz sorusu ayrı bir utanç diyorum. Kafamda sorgulanan soru ise kuponla gidenlere 2. Sınıf muamele mi var?

  Sonuç olarak gecemizi mahvettiler. Bir daha mı asla diyorum. Kimseye tavsiye etmiyorum.

CEVAP VER