Altınoluk Kahvaltı ve Balık Restaurant
VN:F [1.9.22_1171]
Temizlik
Servis
Lezzet
Ambiyans
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Puan: 0.0/5 (0 votes cast)

Altınoluk Restaurant, Catering ve Kahvaltı olarak yaz döneminde deniz manzaralı bahçede, kışın salonlarımızda, nişan, düğün, nikah, sünnet, grup, okul ve iş toplantı yemekleri seminer, iftar yemekleri gibi etkinlikler yapmaktayız. Menümüzde Türk ve dünya mutfağından zengin çeşitler bulunmakta. Deniz ürünleri, tavuk ve kırmızı et yemekleri, kahvaltılıklar, hamur işleri, alkollü veya alkolsüz içecek seçenekleri ile siz sayın müşterilerimize ev sahipliği yapmaktayız.

70’li yıllardan bu yana İzmir Güzelbahçe’de kahvaltı salonları ile ün yapan Altınoluk olarak, kendi mandıramızdan aldığımız kaymak ve peynir çeşitlerimizle sizlere dört dörtlük bir kahvaltı sunabilme amacındayız. Günbatımından itibaren ise taze balık, kalamar, karides gibi deniz ürünleri ve zeytinyağlı mezelerimizle rakı balık keyfini yaşatmaktayız.

VN:F [1.9.22_1171]
Puan: 0.0/5 (0 votes cast)

Yazılarımızı takip etmek istiyor fakat hergün sitemizi ziyaret edecek vakit bulamıyor musunuz? Haftalık e-posta bültenimize üye olarak yazıları kaçırmadan sitemizi takip edebilirsiniz.