Nar Tanesi Cafe – Bodrum’da Köy Kahvaltısı

0
1655
nar tanesi cafe

Yaz tatili için herkes rezervasyon ve plan peşine düştü bile. Acaba bu yıl Antalya’ya mı gitsek, Bodrum’a mı yoksa Marmaris’e mi diye. Her şehir ve bölge birbirinden güzel ve cezbediciyken Bodrum Tugrutreis’te mandalina bahçesinin içinde tatilinize köy kahvaltısı keşfini de ekleyebilirsiniz. Nar Tanesi Cafe tam olarak bahsettiğimiz bu sevimli noktada, mandalina bahçelerinin içinde özellikle köy kahvaltısı konusunda hizmet veren bir yer.

Nar Tanesi’nin en güzel taraflarından bir tanesi ise neredeyse her şeyi kendileri üretmeleri. Düşünsenize, taptaze ev yapımı, el yapımı ekmeklerle kahvaltı etmek ve ardından denize koşmak hoş olmaz mı? Bizce kesinlikle olur, hele bir de sabah saatlerinde erkenden denize girip kurtlar gibi acıkmışken böyle bir kahvaltı ile karşılaşırsanız.

Bodrum bu kez bize dilediğinizden fazlasını sunmayı hedefliyor. Ne dersiniz, belki işi gücü bırakıp Bodrum’a bile yerleşebilirsiniz? Olmaz mı? Olabilir :)

Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur
Gurme Rehberi

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER