Hazır Kahvaltı Paketi: ‘Kahvaltımm’

7
5607

Türkiye’nin ilk hazır kahvaltı paketi AVK Grup Kahvaltımm adı altında geçtiğimiz günlerde satışa sunuldu. İçinde beyaz peynir, yeşil-siyah zeytin, tereyağ ve balın yer aldığı kahvaltı paketi iki poğaça bir çay fiyatına denk geliyor. Dış ticaret uzmanı 30 yaşındaki Hülya Kanbur, bundan bir yıl önce Ar-Ge faaliyetlerine başladığı hazır kahvaltı paketi uygulamasına start verdi.

İçinde beyaz peynir, kaşar peyniri, tereyağ, bal, yeşil –siyah zeytin, cherry domatesi ve baton ekmeğinin bulunduğu hazır kahvaltı paketi AVK Grup Kahvaltımm adı altında geçtiğimiz günlerde raflarda yerini aldı. İki poğaça, bir çay fiyatına karşılık gelen paket, dökülme riski taşımazken, istenilen yer ve zamanda tüketilebiliyor. Dış ticaret uzmanı Hülya Kanbur, bu ilginç projeyle ilgili şunları kaydetti: ”Büyük kentlerde çalışan insanlar, işe geç kalırım kaygısıyla en önemli öğün olan, kahvaltıyı yapamadan işlerine gidiyorlar. Bizde bu nedenle AVK Grup olarak hazır pratik kahvaltı paketinin üretimine geçtik. İçinde çatal, bıçağı ve peçetesi bulunan hazırladığım hazır kahvaltı paketimiz, buzdolabında saklandığı takdirde 15 gün raf ömrüne sahiptir.

Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur
Gurme Rehberi
loading...

7 YORUMLAR

  • Turgut bey, öncelikle mesajınız için teşekkür ederiz. Kahvaltımm Hazır Kahvaltı Paketi, AVK Grup bünyesinde üretimi yapılmakta. Sanırım henüz seri üretim sürecinde değiller, tanıtılanlar örnek paketler. Konuyla ilgili gelişme olduğunda size ileteceğim.

 1. Benimde bir yıla yakın üzerinde çalıştığım bir projeydi ben başlangıcı sadece Ankara için Nisan ayında düşünüyordum çalışmalarını tam olarak bitiremediğim için.Konsept olarak aynı tek farklı tarafı ismi ve içinde domates olmaması(ürünün uzun ömürlüğünün fazla olması için ) Biraz buruklukta olsa içimde bu fikrin hayata geçirilmesine sevindim.Bundan sonra satışların nasıl gittiğini takip etmek kalıyor umarım beklediklerinden daha iyi bir hasılata ulaşırlar.

 2. süper bir hizmet.özellikle sponsorlar eşliğinde okullara dağıtıldını biliyorum.imalathanesini gezdim herşey hijyenikti.firma sahibini ,çalışan personelini ve sponsorlarını tebrik ediyorum.umarım daha çok yoksul çocuğa ulaşırlar.yolları açık olsun.

 3. slm

  firmanın şu anki web sitesine girdiğimde 2 adet telefon numrası mevcut fakat birisi fax çıktı,diğerini arıyorum çalıyor ama açan yok telefon numaraları mı değişti.firma yetkilileri ile görüşmek istiyordum.

  syg

  ümit

CEVAP VER