Hazır Kahvaltı Paketi: ‘Kahvaltımm’

Kahvaltimm
VN:F [1.9.22_1171]
Puan: 0.0/5 (0 votes cast)

Türkiye’nin ilk hazır kahvaltı paketi AVK Grup Kahvaltımm adı altında geçtiğimiz günlerde satışa sunuldu. İçinde beyaz peynir, yeşil-siyah zeytin, tereyağ ve balın yer aldığı kahvaltı paketi iki poğaça bir çay fiyatına denk geliyor. Dış ticaret uzmanı 30 yaşındaki Hülya Kanbur, bundan bir yıl önce Ar-Ge faaliyetlerine başladığı hazır kahvaltı paketi uygulamasına start verdi.

İçinde beyaz peynir, kaşar peyniri, tereyağ, bal, yeşil –siyah zeytin, cherry domatesi ve baton ekmeğinin bulunduğu hazır kahvaltı paketi AVK Grup Kahvaltımm adı altında geçtiğimiz günlerde raflarda yerini aldı. İki poğaça, bir çay fiyatına karşılık gelen paket, dökülme riski taşımazken, istenilen yer ve zamanda tüketilebiliyor. Dış ticaret uzmanı Hülya Kanbur, bu ilginç projeyle ilgili şunları kaydetti: ”Büyük kentlerde çalışan insanlar, işe geç kalırım kaygısıyla en önemli öğün olan, kahvaltıyı yapamadan işlerine gidiyorlar. Bizde bu nedenle AVK Grup olarak hazır pratik kahvaltı paketinin üretimine geçtik. İçinde çatal, bıçağı ve peçetesi bulunan hazırladığım hazır kahvaltı paketimiz, buzdolabında saklandığı takdirde 15 gün raf ömrüne sahiptir.

VN:F [1.9.22_1171]
Puan: 0.0/5 (0 votes cast)

Yorumlar

yorum

7 adet yorum

 • turgut aydoğan

  ürünü beğendim kullanışlı ve güzel raf ömrünün kısa olması handikap birde nerden sipariş vereceğimizi bilsek iyi olurdu

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  • Fırat Yurtseven

   Turgut bey, öncelikle mesajınız için teşekkür ederiz. Kahvaltımm Hazır Kahvaltı Paketi, AVK Grup bünyesinde üretimi yapılmakta. Sanırım henüz seri üretim sürecinde değiller, tanıtılanlar örnek paketler. Konuyla ilgili gelişme olduğunda size ileteceğim.

   VN:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
 • Sertaç

  Benimde bir yıla yakın üzerinde çalıştığım bir projeydi ben başlangıcı sadece Ankara için Nisan ayında düşünüyordum çalışmalarını tam olarak bitiremediğim için.Konsept olarak aynı tek farklı tarafı ismi ve içinde domates olmaması(ürünün uzun ömürlüğünün fazla olması için ) Biraz buruklukta olsa içimde bu fikrin hayata geçirilmesine sevindim.Bundan sonra satışların nasıl gittiğini takip etmek kalıyor umarım beklediklerinden daha iyi bir hasılata ulaşırlar.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  • Sevinç

   Sertaç Bey merhaba,acaba size nasıl ulaşabilirim.Böyle bir çalışma bende de mevcud.

   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
 • fatoş demir

  süper bir hizmet.özellikle sponsorlar eşliğinde okullara dağıtıldını biliyorum.imalathanesini gezdim herşey hijyenikti.firma sahibini ,çalışan personelini ve sponsorlarını tebrik ediyorum.umarım daha çok yoksul çocuğa ulaşırlar.yolları açık olsun.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
 • ümit

  slm

  firmanın şu anki web sitesine girdiğimde 2 adet telefon numrası mevcut fakat birisi fax çıktı,diğerini arıyorum çalıyor ama açan yok telefon numaraları mı değişti.firma yetkilileri ile görüşmek istiyordum.

  syg

  ümit

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  • kahvaltımm

   yorumlarınız için çok teşekkürler arkadaşlar yeni telefonlarımız 0212-325-54-77-78

   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir