Yüzyılı aşkın İtalyan kalitesi Bernardo Mağazaları’nda! Yapışmaz pişirme ürünlerinde dünya lideri marka Ballarini’ yi Bernardo, 53 mağazasında tüketicileriyle buluşturuyor. Gelişmiş pişirme kalitesi, enerji tasarrufu sağlama özelliği ve sağlıklı pişirme koşullarını bir arada bulunduran Ballarini marka yanmaz yapışmaz pişirme ürünleri sayesinde, mutfağınızda harikalar yaratacaksınız.

Ballarini ürünlerinin diğer pişirme ürünlerinden farkı nedir?
Tüm Ballarini ürünleri mükemmel ısı iletim özelliği sağlayan güçlü, hafif ve anti manyetik bir metal olan alüminyum gövdeye sahiptir. Alüminyum gövde sayesinde ısı, çelik tencerelere göre tabana 9 kat daha hızlı yayılır. Böylece yiyeceklerin hızlı ve mükemmel pişmesini sağlar. Yemekler sürekli karıştırılmaya ihtiyaç duymadan pratik bir şekilde pişer. Pişirme süresinden kazanılan zaman, enerji tasarrufu da sağlar. Yiyecekler eşit ısı dağılımıyla piştiği için yanma tehlikesi olmadan güvenle pişer, sağlıklı ve lezzetli yemekler ortaya çıkar.

Ballarini ürün gamında; yanmaz yapışmaz alüminyum ezme tencere setleri, sağlıklı ve hızlı pişirme sağlayan seramik kaplı tava ve tencereler, balık tavaları, wok tavalar, grill tavalar, kızartma tavaları, sos tencerelerini bulunuyor. Ballarini ürünlerini daha yakından incelemek için www.bernardo.com.tr adresinden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

COOKİN PİŞİRME SETİ
Fiyat: 349 tl
Ürün Grubu İçeriği :
• 28 cm Derin tencere
• 24 cm Sığ Tencere
• 28 cm Tava
• 24 cm Tava

Leave a Reply