Astroloji köşemiz büyük bir hızla devam ediyor. Bu hafta sizlerle Aslan burçlarını bir mutfak gurusuna çevirecek mutfak eşyalarından bahsedeceğiz ancak buna geçmeden önce geçtiğimiz haftaları bir hatırlayalım:

Koç Burcu İnsanlarının Mutfakta Görmek İsteyeceği 11 Koç Mutfak Eşyası

Boğa Burçlarını Bir Mutfak Gurusuna Çevirecek 11 Mutfak Eşyası

İkizler Burçlarını Bir Mutfak Gurusuna Çevirecek 10 Mutfak Eşyası

Yengeç Burçlarını Bir Mutfak Gurusuna Çevirecek 10 Mutfak Eşyası

Şimdi Aslan burçlarına geçebiliriz. Aslan burçları, ihtişamlarıyla herkesin gözlerini kamaştırmak üzerine doğmuşlardır adeta. Kabarık saçları, heybetli güzellikleriyle bir Aslan gördüğünüz zaman hemen anlarsınız. Sevdikleri için hem çok çekici hem de çok hamarat olabilen Aslan burçları, mutfakta müthiş zaman geçirmeseler de girdiklerinde kendilerini mutlu hissetmemeleri gibi bir durum da söz konusu değildir. Yeter ki onlar mutfağa sevdikleri için girsinler ve upuzun süreler boyunca deneyerek ve yanılarak her şeyi yeni baştan hazırlasınlar.

Belki de tek seferde hazırlayamazlar yapmak istediklerini ama bir Aslan asla vazgeçmez. Tıpkı gerçek hayatta avını bekleyen bir aslan gibi. Uzun denemeler yapar, en güzel sonucu elde edene kadar çalışmaya devam ederler. Bir Aslan, kararlılığı ile dünyanın en lezzetli yemeklerini dahi yapabilir. Bu yüzden onu mutfağa göndermek için birkaç minik şımarıklık yaratmanız gerekebilir. Bu şımarıklık da mutfakta onu anlatan eşyalarla olabilir.

Afiyetler olsun.

aslan-burcu-mutfak1

aslan-burcu-mutfak2

aslan-burcu-mutfak3

aslan-burcu-mutfak4

aslan-burcu-mutfak5

aslan-burcu-mutfak6

aslan-burcu-mutfak8

aslan-burcu-mutfak9

aslan-burcu-mutfak10

Leave a Reply