İstanbul Anadolu yakasının nezih yerleşimlerinden Batı Ataşehir’de yakın zaman önce açılan Papel Restaurant, şık ortamı ve seçkin menüsü ile İstanbul’un hatırı sayılır mekanlarından biri olmaya aday.

Papel Bati Atasehir1İşletmecisi ve sahibi Ceyda Çoruh‘un titiz çalışması ile Batı Ataşehir’e ayrı bir hava kazandıran Papel Restaurant, lezzet, sunum ve atmosfer açısından tüm beklentileri karşılayabilecek niteliklere sahip.

Kutlama, iş toplantıları ya da olağan öğle-akşam yemekleriniz için en ideal seçeneklerden biri olan Papel Restaurant, ağırlıklı olarak dünya mutfaklarının en özel tatlarını sofranıza getiriyor. Zengin kahvaltı menüsünden atıştırmalıklara, salatalardan makarnalara, pizzadan hamburgere; tavuk, et ve deniz ürünlerinden oluşan geniş seçenekleriyle dikkat çekmekte.

Batı Ataşehir’de, Barbaros Caddesi üzerinde bulunan ve gerek geniş bahçe mekanı, gerekse ferah iç dekoru ile farklı bir konsept yaratan Papel Restaurant‘ın, özellikle mezeler konusunda, meze tutkunları için nefis sofralar sunma kapasitesine sahip olduğunu da ayrıca belirtmeliyiz.

Leave a Reply