Yenifoça’da 2010’dan beri hizmet veren Griffon Boutique Hotel‘imiz ve bünyesinde hizmet veren Fabrika Restoran‘ımız 2012 Mart ayından beri güçlü mutfak kadrosuyla Gurme Restoran olma yolunda sağlam adımlarla ilerliyor.. Referansımız misafirlerimizin güler yüzü ve tekrar görüşeceğiz dilekleri oluyor.

Otelimiz, eski bir zeytinyağ fabrikasının anıtlar kurulundan alınan onaylarla restore edilmiş gerçek bir butik oteldir. Her köşesinde farklı detayların bulunduğu otel, misafirlerine her köşesinde farklı anılar canlandırıyor.

Fabrika Restoran‘ın menüsünde Akdeniz mutfağının en lezzetleri seçeneklerini, unutulan lezzetlerini, “Nükhet Yürür” yorumuyla tatma imkanı buluyorsunuz.

Ve yemeklerinize özel kavlar eşlik ediyor olacak.

Kısaca çok şık bir mekan ambiyansı, lezzetli yemekler, güler yüzlü hizmet ve keyifli sohbetin harmanlandığı bu mekanda misafirleri çok güzel dakikalar bekliyor.

Fabrika Restoran olarak amacımız, yiyeceklerini ince bir zevkle seçen kişileri siz değerli misafirlerimizin aracılığıyla ağırlamaktır.

İlginize şimdiden çok teşekkür eder, sizleri de en kısa zamanda Griffon‘da görmekten mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz.

Saygılarımızla,

Griffon Ailesi

Leave a Reply

  1. çiğdem kantik

    yılbaşında griffon oteldeydik bir dostumuzun davetlisi olarak.İlk defa midemiz rahatsız olmadan bir yılbaşı geçirdik.Nükhet yürür hn ın misafirperverliğine ve ekibine teşekkürü borç biliriz.En kısa zamanda tekrar diğer lezzetlerini tatmak için Griffon Boutique Hotelde bulunan Fabrika restaurantı ziyaret edeceğiz ellerinize ve yüreğinize sağlık…
    Çiğdem Kantik