İzmir’in en ünlü otellerinden Crowne Plaza bünyesinde hizmet veren Manzara Restoran ve Brasserie Restoran, güzel bir İzmir akşamı ve sabahını eşsiz lezzetler eşliğinde yaşayabileceğiniz şık mekanlar. Lobi katında hizmet veren Brasserie Restoran özellikle bahçesiyle keyif veren bir ortama sahip. Yaz aylarında açık havuz ve bahçe manzarasına sahip teras alternatifi ile kış aylarında ise aydınlık ve ferah atmosferde hizmet veren mekan, sunulan zengin açık büfe kahvaltının tadına varılabilecek ideal bir ambiyans sağlamaktadır.

Otelin teras bölümünde hizmet veren Manzara Restoran, uluslararası mutfaklardan özenle seçilmiş yaratıcı örnekler ve farklı yorumlarla hazırlanan Türk mutfağına ait lezzetleri, a la carte ve 45 TL ‘den başlayan set menü alternatifleriyle sunmaktadır.

Terasının hakim olduğu manzarası ile restoran ister romantik bir akşam, ister dostlarla birlikte yaşanacak özel bir gece için olsun canlı piyano müziği eşliğinde şık bir akşam yemeğinin tadına varılabilecek bir mekan olma özelliği ile öne çıkmaktadır.

Leave a Reply