Geçmişi tüm saflığıyla koruyan ve yaşanmışlığı ikibinli yıllarda bile yaşatabilen eşsiz bir tarih ve tarihin içinde yer alan kusursuz bir huzur. Eski adı Halki (bakır) olan Heybeliada, İstanbul prens adalarının en yeşil, en doğal adasıdır ve kitaplarda okuduğumuz tarihi içinde barındırmaktadır.

Heybeliada’ya ilk adım attığımızda, göz göze geldiğimiz Bahriye Mektebi, yeni adı Deniz Lisesi, geçmişe yolculuğun ilk heyecanını size yaşatıyor. Ortodoksların tek yüksek okulu olan Ruhban Okulu Heybeliada; fetihden bir zaman sonra Rum nüfusun din eğitim merkezi olmuştur. Heybeliada, Ruhban Okulu, Ayo Nikola Kilisesi gibi birçok tarihi esere ev sahipliği yapmaktadır.

Ada Beach Club‘ın bulunduğu Çam Limanı Koyu, göz kamaştıran güzelliği ile doğa harikası olarak gösterilmeye layıktır. Tarihin içinde doğal çam ormanlarıyla çevrili, stresten uzak huzurlu bir gün geçirmek için mükemmel bir tercih.

Ada Beach Club, üstün kalite ile ayrıntıya verdiği önemi bütünleştirerek İstanbullulara,yanıbaşında farklı bir öneri sunuyor. Burada sizi bekleyen; sessiz bir huzur, temiz bir deniz, sıcak bir güneş, gülümseyen bir ekip bulunuyor. Ayrıca Ada Beach bünyesinde hizmet veren Ada Canlı Balık Restoran’da birbirinden leziz meze ve taze deniz ürünleri seçenekleri ile dört dörtlük bir balık sofrası keyfini yaşayabilirsiniz.

Doğanın kalite ile birleştiği bu mükemmel sentezde size de bir yer var.

Leave a Reply

 1. Hayri Şen

  cumartesi ordaydım güzel temiz tenha çok kalabalık degil ortam da, fiyatlar da orta diyelim mesala kola 3tl su 1 tl köfte porsiyon 7 tl karpuz 5tl gibi
  girerken çanta araması yok ben menmun kaldım bu hafta sonu (cumartesi)tekrar gitmeyi düşünüyorum

 2. hakab

  harika bir mekan, kesinlikle gidilmesi gereken yerlerden. bu sezon ne zaman açılıyor bilen varmı ???

 3. selin taşçı

  bu haftasonu 2 gün boyunca buradaydık ve unutulmaz anlar yaşadık, çok eğlendik, şiddetle tavsiye ederim

 4. Fatma Kayhan

  Yemekleri harika hamburger ve köfte yedik biz çok doyurucu ve sunumunu çok beğendik