FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Çorbanın Kitabı 2 (Ekmekler ve Kıtırlar)

Ebru Omurcalı’nın yaratıcılığı ile mutfak dünyasına yeni bir soluk getiren “Çorbanın Kitabı 2”, Alfa Yayınları tarafından Ağustos 2012’de yayımlanmış, 398 sayfalık bir eserdir. Ebru Omurcalı, binlerce tarif arşivinden özenle seçtiği çorba tarifleriyle dolu bu kitapta, çorbaların yanı sıra ekmek ve çorba kıtırları gibi ek lezzetleri de sunarak mutfaklarımıza çeşitlilik katmayı amaçlıyor. Gourmand World Cookbooks Awards 2011’de “Türkiye’nin En İyi Yemek Kitabı” olarak seçilen “Çorbanın Kitabı”nın devamı niteliğindeki bu eser, bakliyatlı çorbalardan sebze çorbalarına, etli ve tavuklu çorbalardan deniz mahsullü çorbalara, hatta soğuk içilen çorbalara kadar geniş bir yelpazede tarifler sunuyor. Okuyucularına zengin içerikler ve renkli sunumlarla çorba yapmanın püf noktalarını aktaran Omurcalı, bu kitapla birlikte yaratıcılığınızı ve sunum becerilerinizi en üst düzeye çıkarmanız için sizi teşvik ediyor. “Çorbanın Kitabı 2”, her bir tarifiyle sofralarınızı zenginleştirecek, çorba kültürünüze yepyeni bir bakış açısı getirecek bir kaynak.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!