Dünyada büyük ilgi gören ve farklı dillere çevrilerek 2 milyondan fazla satan yemek kitapları serisi, şimdi Çekmece Yayınları ile Türkiye’de!

İçinde tariflenen yemeklerin biçimine bürünen serinin ilk kitapları; ‘Pizza’, ‘Makarna’, ‘Tart ve Turta’ ile buzdolabı gibi metal yüzeylere yapıştırılabilen mıknatıs özelliğine sahip 4 magnet kitaptan oluşuyor: ‘Brownie’, ‘Kremalı Kurabiye’, ‘Mini Kek’ ve ‘Kurabiye’. Bu kitaplar yılbaşı ve özel günler için de iyi bir hediye seçeneği olacak.

Çekmece Yayınları, ilk yayınları olan, otuz ülkede 2 milyondan fazla satan özel tasarımlı, bazıları magnet olarak da kullanılan yemek kitapları serisini okurlara sundu. Kalın ve klasik yemek kitaplarının aksine, özel tasarımlı, tariflerini verdiği yemeklerin biçimine bürünmüş ‘Pizza’, ‘Makarna’, ‘Tart ve Turta’ kitapları ve mıknatıslı, metal yüzeylere yapışabilen lezzetli magnetler ‘Brownie’, ‘Kremalı Kurabiye’, ‘Mini Kek’ ve ‘Kurabiye’ mini kitapları raflarda yerini aldı.

Bu kitaplar, yaratıcı tasarımları, çarpıcı ve iştah kabartan fotoğrafları ve pratik tarifleriyle mutfaklarınızın vazgeçilmez birer parçası olmaya aday. Seride yüzlerce lezzetli pizza, makarna, kurabiye, tart, brownie, turta tarifi özgün fotoğraflar eşliğinde anlatılıyor. Kitaplar, pratik tarifleriyle okuyucusunu kendi mutfağının şefi yapmaya aday.

Yılbaşında sevdiklerinizi iştah kabartan bu kitaplarla mutlu edin!
Şekilli tarifler ve lezzetli magnetler; pratik tarifleri, iştah açıcı fotoğrafları, kolayca bulunabilir malzeme kullanımı ile dikkat çekiyor. Kitaplar, içindeki tariflerin yanı sıra bu tarifleri sunum biçimiyle yılbaşı ve özel günler için çekici ve anlamlı hediyelere dönüşüyor.