FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Keşif
Posted in

Grand Hyatt İstanbul’da Ramazan Buluşmaları

Posted in

Grand Hyatt İstanbul Ramazan ayına özgü içerikleriyle bu özel dönemi daha da unutulmaz kılıyor. İftar menüsü, açık büfe olarak Ramazan ayı boyunca 34 Restaurant’ta ayın ruhuna uygun lezzetli seçeneklerle sunuluyor. Leziz menüye cuma, cumartesi, pazar günleri kanun sanatçısı Sevde Başaran’ın ruhu dinlendirici ezgileri eşlik ediyor.

İstanbul’un merkezindeki konumu, sunduğu konforlu ve huzurlu atmosferiyle sevilen ve adeta müdavimlerini oluşturan Grand Hyatt İstanbul, Ramazan’da misafirlerine açık büfe olarak bu aya uygun lezzetler sunuyor.

Otelin Baş Aşçısı Yusuf Gülyiyen ve deneyimli ekibi tarafından özenle hazırlanan Ramazan menüsü Türk mutfağının sevilen lezzetlerinden oluşuyor. Misafirleri iftar menüsünde hünkâr beğendi, imambayıldı, içli köfte, tavuk mahmudiye ve kuzu incik gibi Türk mutfağının göz bebeği lezzetlerin yanı sıra tatlı büfesinde ise Ramazan sofralarının vazgeçilmezi baklava, şöbiyet, revani, ekmek kadayıfı ve güllaç gibi şerbetli tatlılar bekliyor. Ramazan ayının birleştirici duygusuyla güzel sofralar eşliğinde gerçekleşen keyifli sohbetlere cuma, cumartesi, pazar geceleri kanun sanatçısı Sevde Başaran’ın canlı performansı ve huzur veren/dingin ezgileri eşlik ediyor.

Bilgi ve rezervasyon için: 0531 651 00 70

[email protected]

Grand Hyatt Istanbul 

Grand Hyatt Istanbul, iki kıtayı birleştiren metropolün merkezinde, heyecan verici şehir yaşamı ile doğaya kaçışı bir arada sunuyor. Çağdaş tasarımı ile şık ve konforlu 360 odaya sahip olan Grand Hyatt Istanbul, Akdeniz ve Türk mutfağının en güzel örneklerini sunduğu 34 Restoran’ı, İngiliz Centilmenler Kulübünü yansıtan Library Bar’ı, Ege mutfağından lezzetler sunan Grasidi Gastro Garden’ı ve yaz aylarında havuz başında hizmet veren Gazebo Bar’ı ile otel içerisinde misafirlerinin keyifli vakit geçirebileceği alanlar sunuyor. Açık havuzu ve gizli bahçesi ile şehrin içinde resort havası veren otel, 19 toplantı odası ile konferanslar, iş toplantıları, özel etkinlikler ve gala yemeklerine de ev sahipliği yapıyor. Ayrıntılı bilgi için www.grandhyattistanbul.com

Grand Hyatt

Grand Hyatt otelleri, büyük şehirlerde ve tatil beldelerinde, etkileyici mimari ve son teknoloji ile misafirlerine birinci sınıf konaklama sunmaktadır. Çeşitli mutfakları barındıran restoranlar, barlar, spa ve fitness merkezlerinin yanı sıra kapsamlı iş ve toplantı olanaklarını da deneyimlemek için sofistike bir hizmet sunmaktadır. Daha fazla bilgi almak veya rezervasyon yaptırmak için lütfen www.grandhyatt.com adresini ziyaret edin.