Bodrum’un en gözde beach club’ı Folie Restaurant & Sea, bu yaz da Bodrum severleri bekliyor!

Cabaret ve Vintage Circus Etkinlikleri

Heyecan verici atmosfer ve rahat bir parti havası
Haziran ayından itibaren Cabaret şovları
Cabaret ve vintage circus etkinliklerine ek yeni sürpriz etkinlikler
Akdeniz Mutfağının En Güzel Lezzetleri

Taze deniz ürünleri ve balıklar
En kaliteli malzemelerle yapılan lezzetli yemekler
Rafine alakart menü
Ferahlatıcı roze şarap ve şampanyalar
Geniş şarap ve içecek menüsü
Muhteşem Deniz Manzarası ve Mavi Bayraklı Plaj

Bodrum’un en güzel plajlarından birinde yer alıyor
Mavi bayraklı deniz
Güneşlenme platformu ve plaj
Şık Akdeniz açık hava restoranı
Hareketli lounge bar

METT BODRUM BEACH RESORT

METT Bodrum Beach Resort, Bodrum Marina’dan sadece birkaç dakika uzaklıkta, önünde apansız uzanan Ege’nin masmavi suları ile demir atan tekneler ve Güney kıyılarının keyfini çıkaranlar için benzersiz bir ortam sunuyor.

Zarif ve özenle tasarlanan 72 oda, 31 adet suite loft ve villası, mavi bayraklı plajı ile METT Bodrum Beach Resort konuklarına benzersiz bir deneyim sunuyor. Geniş teraslı loftların yanısıra, kendine özel havuzlu villaların yer aldığı otelde ayrıca, bir adet kapalı, bir adet infinity havuz, iki geleneksel Türk hamamı, MOI SPA ve RAISE Fitness&Wellness merkezleri de bulunuyor.

Oteldeki, uluslararası restoran konseptlerini dünya çapında hizmet kalitesiyle sunan, zengin bir yeme-içme ve eğlence anlayışı yer alıyor. Deniz kenarında, Bodrum atmosferinde sunulan provensal deneyimden modern İtalyan mutfağına kadar METT Bodrum Beach Resort, kentteki yeme-içme sahnesini yeniden şekillendiriyor.

Sunset Hospitality Group Hakkında

Sunset Hospitality Group (SHG), Otel ve Resortlar, Restoran, Beach Club ve Gece Kulüpleri, Fitness Merkezleri ve diğer yaşam tarzı konaklama hizmetlerini kapsayan geniş bir portföye sahip, önde gelen çok uluslu bir yaşam tarzı konaklama grubudur. SHG, dünya genelinde insanları bir araya getiren, benzersiz ve çeşitli konaklama deneyimleri sunma hedefiyle 16 ülkede 50’den fazla mekan işletiyor.

SHG’nin portföyünde METT Hotels & Resorts, Azure Beach, SUSHISAMBA, Drift Beach Club, AURA, DREAM, L’Amo Bistro del Mare, Goldfish, Isola, Raise Fitness & Wellness ve daha birçok ünlü konsept bulunuyor.

2023 yılında METT Hotel & Beach Resort Marbella, Yalıkavak Marina Hotel Bodrum, Ammos Ibiza, Azure Beach Marbella, Bozneika & Marbella’daki Isola, Bar de Lola Marbella, MOTT32 Dubai, Signor Sassi Dubai, Mood Jordan, Raise Marbella ve Santana Bali’nin açılışı gerçekleşti.

https://www.sunsethospitality.com/
https://www.sunsethospitality.com/