FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Yararlı Bilgiler

Toplamda 12 Tane: Herkesi Mutlu Edecek Afrodizyak Etkili Yiyecekler

Hepimizin hayatına yepyeni bir boyut kazandırabilecek, hem sizi hem de partnerinizi mutlu hissettirebilecek afrodizyak etkili yiyecekler dosyamızı açıyoruz.

Bu dosyada yer alan yiyecekler, içerdiği bileşenler sayesinde hormon seviyelerinizde olumlu değişimlere neden olur ve mutlu bir birlikteliğe giden sağlıklı seks hayatının kapılarını da aralar.

Öhöm öhöm, hazırsanız hayatınıza renk katacak o güzide yemekleri sıralıyoruz.

Şimdiden afiyetli ve mutlu günleriniz olsun.

http://www.foodnetwork.com/
http://www.foodnetwork.com/

Mis gibi de kokar: Fesleğen – Kan akışını hızlandırarak daha aktif olmanıza yardımcı olur. Aynı zamanda ağız kokusunu da ortadan yok eder ve partnerinize karşı daha güzel kokmanızı sağlar.

Enerjinizi artırır: Zencefil – Tıpkı fesleğende olduğu gibi zencefil de kan akışınızı hızlandırır, vücut ısınızı artırır. Fesleğen ya da naneyle hazırlayacağınız bir çayın içine bir miktar da zencefil koyabilirsiniz.

Beklemezdik: Kereviz – Androsteron hormonunu tetikleyerek seks hayatınıza olumlu bir etki sağlar. Böylece partnerinize daha iyi bir gece sunabilirsiniz.

Her derde deva: Sarımsak – İçerdiği allicin maddesi sayesinde daha etkili bir seks hayatının kapılarını aralar. Kokusunu arka plana atabilirseniz tabii ki.

http://thewholesomenut.com
http://thewholesomenut.com

Aslında sevebilirsiniz: Avokado – Aztek zamanlarında dahi bir afrodizyak olarak kullanılan avokado, günümüzde de hala en bilinen afrodizyak gıdalardan bir tanesidir.

Kesinlikle biliyorsunuz: Badem – Doğurganlık sembollerinden bir tanesi olan badem, içerdiği E vitamini sayesinde afrodizyak etki görür.

Bir mucize: Bal – Testosteron üretimini artıran bal, aynı zamanda östorojen hormonlarının da harekete geçmesine yardımcı olur. Böylece karşılıklı bir kazanım sağlamış olursunuz 😉

Tam da mevsimi: Karpuz – Ereksiyonu hızlandıran bir etkisi vardır karpuzun, çünkü içerdiği sitrülin, nitrik oksit seviyesinde artışa neden olur. Bu artış da damarların genişlemesi ve kan dolaşımının hızlanması anlamına gelir.

http://www.foodnetwork.com
http://www.foodnetwork.com

Ona aşığız: Çikolata – Vücudunuzun seks yaptığı sırada ürettiği feniletilamin hormonunu doğal olarak içerir. Bu nedenle dilerseniz çikolatanın etkisi hakkında aklımızdaki tüm soruları yok edelim şimdi.

Şeker gibidir: Vanilya – Sinirlerin rahatlamasına yardımcı olan vanilya, daha rahat bir birliktelik yaşamanıza yardımcı olacaktır.

Efsane yararlıdır: Deniz ürünleri – Özellikle midye, içerdikleri B1 ve B2 vitaminleriyle seks hayatınıza yepyeni bir boyut katabilir.

Eve gelince çok etkili: Nar – Genital hassasiyeti artırma etkisiyle birlikte bilinen nar, aynı zamanda kan akışını da hızlandırır.