FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Keşif
Posted in

Arça Restaurant & Grill – Haliç’te Ramazan’ın Tadını Çıkarın

Posted in

Eski İstanbul’un en güzel anılarının yaşandığı Haliç’te, Arça Restaurant & Grill’in bir yanda Sultanahmet’in kubbelerine, karşı sahilde ise Pera’nın kent silüetine uzanan eşsiz manzarası ile anılardan silinmeyecek bir iftar sofrasına davetlisiniz.

İstanbul’un tarihi kalbi olan Haliç’in yeni adreslerinden Arça Restaraurant & Grill, Ramazan ayı boyunca geleneksel ve en sevilen lezzetlerin sunulduğu iftar sofraları sunuyor.

Bu yıl 11 Mart – 9 Nisan tarihleri arasında gerçekleşecek Ramazan boyunca oruç tutanlar, daha iyi ve huzurlu bir hayat dileklerinin paylaşılacağı muhabbet dolu sofralarda iftar yapacak. Arça’da kurulan iftar sofrasına gelirken tarihi yarımadada Süleymaniye Camii’nin kubbe ve minarelerinin gölgesinden geçip eski İstanbul’un en güzel hatırlarını saklayan Haliç kıyılarının tadına varabilir, Eyüp Sultan’ı ziyaret edebilirsiniz.

Arça’nın zarif ve huzurlu ambiyansında Ramazan ayı boyunca birkaç farklı iftar menüsü misafirlerin tercihine sunuluyor. Açık mutfakta hazırlanan ve taş fırından sıcacık servis edilen geleneksel Ramazan pidesi ile başlayan yemek; çeşitli iftariyelikler ve çorba çeşitleri ile devam ettikten sonra Arça’nın imza lezzetlerinden cacık, humus, hingel, Gavurdağı salatası gibi tabaklarla sürüyor. Dostlarla ya da ailece, uzun uzun ve keyifle oturulan, hoş sohbetlere dalınan Arça iftar sofrası, kebaplardan tandıra farklı et yemeklerinin ve geleneksel tatlıların sunulmasıyla son buluyor.

Arça Restaurant & Grill’in hem Haliç kıyısındaki konumu hem de iç mekanı ile huzur veren atmosferinde, tam da olması gerektiği gibi kurulan iftar sofralarında buluşmak üzere.

Bilgi ve rezervasyon için: 0212 800 12 46 -47

Instagram: @arcarestaurantandgrill

Detaylı bilgi için:

Nisan İletişim & Marka Yönetimi, Nüket Aksoy

[email protected] , +90 532 361 26 62