Norveç’in doğal Morina Balığı yumurtasından üretilen Delikat Havyar kullanıma hazır, tüpte formunda çok pratik… Delikat tüpte havyar ile sağlıklı ve lezzetli başlangıçlar hazırlayarak sofralarınızı zenginleştirebilirsiniz. Üstelik görsellik de önemli diyorsanız Delikat ile çok kolay… En taze deniz mahsulleri ve onlarla uyumlu yardımcı malzemelerle hazırlanan Delikat ürünleri yemeğe hazır bir şekilde, pratik ve sürülebilir kıvamda üretiliyor. Ünlü Norveç üreticinin tüpte havyarı ise lezzeti ile büyük beğeni topluyor.

Doğal Morina Balığı yumurtasından elde edilen Delikat Hayvar hem çok lezzetli hem de çok sağlıklı. Eşsiz tadını balık yumurtasının hafif fümelenmesinden alıyor. Alüminyum tüp ambalajı ise tadını ve tazeliğini en iyi şekilde koruyor.

Delikat Hayvar yemeğe hazır olarak ve kolayca servis yapabileceğiniz şekilde sunuluyor. Delikat Havyar’ı tüp şeklinde ambalajından sıkarak kolayca sürebilirsiniz. Havyarın kendine özgü tadını almak için tereyağlı kızarmış ekmeğin üzerine sürerek servis yapabilirsiniz. Haşlanmış katı yumurtayı dilimleyerek hazırlayacağınız sandviçin içinde ekleyerek farklı bir tat yakalayabilirsiniz. Delikat Hayvar ile misafirleriniz için minik kızarmış ekmek dilimleri üzerine dereotu veya kapari ile süsleyerek kanepeler hazırlayabilirsiniz.

Kaynak: Food in Life Gastronomi Yayınları

Leave a Reply