İstanbul Boğazı’nın büyüleyici manzarası ve Asya’nın doğal güzelliğiyle çevrili Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul, Sevgililer Günü’nü unutulmaz kılmak için hazırladığı özel programlarla çiftleri bekliyor. Romantik bir atmosferde unutulmaz bir akşam yemeği, Boğaz’ın nefes kesici manzarasının keyfini çıkarabileceğiniz cabanalar ve süitler, Olea Restaurant’ın özenle hazırlanmış menüleri ve sürprizlerle dolu bir program sizleri bekliyor.

Masalsı Bir Atmosferde Romantik Bir Akşam Yemeği:

Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul’un tarihi dokusu ve Boğaz’ın eşsiz manzarasıyla romantik bir atmosfer sunuyor. Otelin zarif atmosferi, özel olarak hazırlanmış menüsü ve Boğaz manzarasıyla unutulmaz bir akşam yemeği vadediyor.

Olea Restaurant’ta Lezzet Durağı:

Olea Restaurant, Sevgililer Günü’ne özel lezzetlerle dolu bir menü hazırladı. Havyar & Enginar Kalbi Hibiskus Marineli Somon, Kuşkonmaz, Ispanak, adaçayı kreması, ceviz, Scamorza peynirinden oluşan Prenses Tacı Ravioli, Burrata Salatası, tavada kızartılmış Deniz Levreği veya Izgara Dana Madalyon gibi özel lezzetler bu akşamda sizleri bekliyor.

Boğaz Manzaralı Cabanalarda Romantik Bir Gece:

Sevgilinizle baş başa romantik bir gece geçirmek isterseniz, Boğaz’ın ışıltılı sularının hemen yanı başındaki özel Cabanalarda konaklayabilirsiniz. Kırmızı güllerle süslenmiş odalarda sunulan özel akşam yemeği ile bu geceyi unutulmaz kılabilirsiniz.

Sevgililer Günü’ne Özel Hediyeler:

Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul, Sevgililer Günü’nü daha da özel kılmak için 10-18 Şubat tarihleri arasında satışa sunulan altı ay geçerli Hediye Sertifikası ve özel 60 dakikalık Çift Aromaterapi masajı gibi seçenekler de sunuyor.

Mandarin Oriental Bosphorus’ta Sevgililer Günü’nü unutulmaz kılmak için:

Mandarin Oriental Bosphorus’ta sevgilinizle birlikte Sevgililer Günü’nün büyüsünü yaşayın!