Keşif
Posted in

Magnolia Bakery’den Sevgililer Günü’ne Özel Lezzetler

Posted in

Amerikan pastane kültürünün önde gelen temsilcisi Magnolia Bakery, Sevgililer Günü’ne özel tasarladığı lezzetleri ile mutlu anlarınızın vazgeçilmezi oluyor. 

Amerikan pastane kültürünün dünyaca ünlü markası Magnolia Bakery, Sevgililer Günü’ne özel tasarladığı lezzetler ile misafirlerinin en mutlu anlarını tatlandırmaya devam ediyor. Sevgililer Günü temasıyla hazırlanan cupcakeler, kalp kurabiyeler ve browni topları, her ısırıkta sevdiklerinizle mutluluğu paylaşacağınız eşsiz bir lezzet şöleni sunuyor.  Birbirinden taze ve lezzetli tatlarıyla beğeni toplayan Magnolia Bakery, rengarenk tasarımlarıyla rüya gibi bir deneyim yaşatarak bu özel günü unutulmaz kılıyor.

Sevgililer Günü’ne özel tasarlanan eşsiz lezzetler, 13-14 Şubat tarihlerinde sevdiklerinizle beraber Magnolia Bakery’de sizleri bekliyor.

Magnolia Bakery Hakkında: Magnolia Bakery kapılarını ilk defa New York West Village semtinde açıyor. Magnolia’dan gelen kek, turta, kurabiye ve pudingin sokağa yayınlan tatlı kokusu duyanlara davetkar bir çağrıda bulunurken, kısa zamanda Red Velvet Cupcake ve Banana Pudding ikonik hale geliyor ve fırının önünde uzun kuyruklar oluşuyor. Magnolia Bakery o kadar ilgi görüyor ki New York’un meşhur Pretzel’in yerini cupcake’lere bıraktığı bile konuşuluyor ve Magnolia Bakery hem yerli hem de yabancı turistler için bir destinasyon haline geliyor. Zamanı geldiğinde Magnolia Bakery büyülü lezzetlerini artık dünya ile de paylaşması gerektiği inancıyla başta mahalle fırını olarak başladığı yolculuğuna New York’ta ve dünyanın çeşitli lokasyonlarında şubeler açarak devam ediyor ve insanlar en önemli anlarını kutlarlarken onların yanı başında olabilmek için ünlü tariflerinin yer aldığı Magnolia Bakery kitapları doğuyor. Bu büyüme yolculuğunda ilk günden beri hep aynı kalan değerleri ise; fırını erken açıp, geç kapatmak, biraz buttercream’ın her şeyi halledebileceğine inanmak ve her zaman bugünü dünden daha tatlı hale getirmek…